15 Ekim’de 3 milli maç oynayacağız

A Milli, A2 Milli ve  Ümit Milli Takımımız, 15 Ekim Salı günü resmi maçlar oynayacak.
 
Salı gününün yoğun maç trafiği Ümit Milli Takım ile başlayacak. 2015’te yapılacak U21 Avrupa Şampiyonası’na katılmayı hedefleyen Ümit Milliler, eleme grubundaki beşinci maçında Polonya’yı ağırlayacak. Antalya’da Akdeniz Üniversitesi Stadı’ndaki karşılaşma saat 18.30’da oynanacak. 7 puanla grubunda ikinci sırada yer alan Türkiye, 9 puanla lider durumda bulunan Polonya maçını mutlaka kazanmak arzusunda.
 
A2 Milli Takımımız da aynı gün Tallin’de Estonya ile oynayacak. 2 yıllık dönem içinde yapılan U23 International Challenge Trophy’e katılan Türkiye turnuvadaki ilk maçını saat 19.00’da Estonya ile yapacak. A2 Milli Takımımız, 8 ülkenin katıldığı bu şampiyonanın 2011-2013 dönem turnuvasında finalde Norveç’i 1-0 yenerek şampiyon olmuştu. 
 
15 Ekim’in son ve de en önemli maçı ise saat 21.00’de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda başlayacak. 2014 FIFA Dünya Kupası’na katılmak isteyen A Milli Takımımız eleme grubundaki son maçında Hollanda’yı ağırlayacak. 16 puanla grubunda ikinci sırada bulunan A Milli Takımımızda tek hedef, Dünya Kupası’na katılmayı daha önce garantilemiş olan Hollanda’yı yenerek, ikinci olmak ve play-off vizesi almak.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*