2. Uluslararası Gençlik Turnuvası, Antalya’da başlıyor

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Gençlik Turnuvası başlıyor.

Antalya’da gerçekleştirilen ve U14 ve U15 olmak üzere iki yaş kategorisinde organize edilen turnuvaya 8’i Türkiye’den, 8’i yurt dışından olmak üzere toplam 16 takım katılıyor.

Turnuvanın U15 kategorisinde Altınordu A.Ş., Galatasaray A.Ş., Gençlerbirliği, Medipol Başakşehir FK, PAOK (Yunanistan), Rangers FC (İskoçya), Shakhtar Donetsk (Ukrayna) ve Torino FC (İtalya) mücadele edecek.

U14 kategorisinde ise; Bursaspor, FC Nordsjaelland (Danimarka), Fenerbahçe A.Ş., GNK Dinamo (Hırvatistan), Göztepe A.Ş., VfB Stuttgart (Almanya), Trabzonspor A.Ş. ve Valencia FC (İspanya) yer alacak.

Turnuvada online VAR uygulanıyor

Antalya’da düzenlenen ve 5 Nisan’da sona erecek 2. Uluslararası Gençlik Turnuvası’nda bugün oynanan müsabakalarda online (Çevrim içi) VAR uygulaması yapıldı.

Süper Lig hakemlerinin görev aldığı Video Yardımcı Hakem Sistemi VAR’ın online olarak uygulanması çalışmaları, turnuva boyunca devam edecek.

Müsabaka hakemi ile VAR hakemi arasında doğrudan iletişimin kurulduğu online uygulamada Video Yardımcı Hakem, VAR kapsamına giren pozisyonlarla ilgili maçın hakemini uyarabiliyor.  

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası’ndaki maçlar, Antalya’nın Manavgat ilçesinde yer alan ve Emir Hotels bünyesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde, 31 Mart-5 Nisan 2018 tarihleri arasında oynanacak.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası’nda kendi yaş kategorilerinde gruplarını lider bitirecek takımlar final, grup ikincileri 3.lük, grup üçüncüleri 5.lik, grup dördüncüleri de 7.lik müsabakalarında karşılaşacak. Finaller ve sıralama maçları, 5 Nisan 2018 Perşembe günü oynanacak.

Organizasyon toplantısında yapılan kura çekiminin ardından turnuvanın grupları ve fikstürü şu şekilde oluştu:

2. ULUSLARARASI GENÇLİK TURNUVASI GRUPLARI VE FİKSTÜRÜ (U15):

A GRUBU: Medipol Başakşehir FK, Torino FC, Gençlerbirliği, Shakhtar Donetsk

B GRUBU: Altınordu A.Ş., Rangers FC, Galatasaray A.Ş., PAOK

1. Grup Maçları: (31 Mart 2018 Cumartesi)

14.00 Medipol Başakşehir FK – Shakhtar Donetsk (A Grubu)

14.00 Torino FC – Gençlerbirliği (A Grubu)

16.00 Altınordu A.Ş. – PAOK (B Grubu)

16.00 Rangers FC – Galatasaray A.Ş. (B Grubu)

2. Grup Maçları: (1 Nisan 2018 Pazar)

14.00 Altınordu A.Ş. – Galatasaray A.Ş. (B Grubu)

14.00 Rangers FC – PAOK (B Grubu)

16.00 Medipol Başakşehir FK – Gençlerbirliği (A Grubu)

16.00 Torino FC – Shakhtar Donetsk (A Grubu)

3. Grup Maçları: (3 Nisan 2018 Salı)

10.00 Altınordu A.Ş. – Rangers FC (B Grubu)

10.00 Galatasaray A.Ş. – PAOK (B Grubu)

12.00 Medipol Başakşehir FK – Torino FC (A Grubu)

12.00 Torino FC – Shakhtar Donetsk (A Grubu)

FİNAL ve Sıralama Maçları: (5 Nisan 2018 Perşembe)

10.00 A Grubu Dördüncüsü – B Grubu Dördüncüsü (7.lik Maçı)

12.00 A Grubu Üçüncüsü – B Grubu Üçüncüsü (5.lik Maçı)

14.00 A Grubu İkincisi – B Grubu İkincisi (3.lük Maçı)

16.00 A Grubu Birincisi – B Grubu Birincisi (FİNAL)

2. ULUSLARARASI GENÇLİK TURNUVASI GRUPLARI VE FİKSTÜRÜ (U14):

A GRUBU: Bursaspor, FC Nordsjaelland, Trabzonspor A.Ş., GNK Dinamo

B GRUBU: Fenerbahçe A.Ş., VfB Stuttgart, Göztepe A.Ş., Valencia FC

1. Grup Maçları: (31 Mart 2018 Cumartesi)

10.00 Bursaspor – GNK Dinamo (A Grubu)

10.00 FC Nordsjaelland – Trabzonspor A.Ş. (A Grubu)

12.00 Fenerbahçe A.Ş. – Valencia FC (B Grubu)

12.00 VfB Stuttgart – Göztepe A.Ş. (B Grubu)

2. Grup Maçları: (1 Nisan 2018 Pazar)

10.00 Fenerbahçe A.Ş. – Göztepe A.Ş. (B Grubu)

10.00 VfB Stuttgart – Valencia (B Grubu)

12.00 Bursaspor – Trabzonspor (A Grubu)

12.00 FC Nordsjaelland – GNK Dinamo (A Grubu)

3. Grup Maçları: (3 Nisan 2018 Salı)

14.00 Fenerbahçe A.Ş. – VfB Stuttgart (B Grubu)

14.00 Göztepe A.Ş. – Valencia FC (B Grubu)

16.00 Bursaspor – FC Nordsjaelland (A Grubu)

16.00 Trabzonspor A.Ş. – GNK Dinamo (A Grubu)

FİNAL ve Sıralama Maçları: (5 Nisan 2018 Perşembe)

10.00 A Grubu Dördüncüsü – B Grubu Dördüncüsü (7.lik Maçı)

12.00 A Grubu Üçüncüsü – B Grubu Üçüncüsü (5.lik Maçı)

14.00 A Grubu İkincisi – B Grubu İkincisi (3.lük Maçı)

16.00 A Grubu Birincisi – B Grubu Birincisi (FİNAL)

0&&parent.frames.length) {
d=parent.frames[n.substring(p+1)].document;
n=n.substring(0,p);
}
if(!(x=d[n])&&d.all) x=d.all[n];
for (i=0;!x&&i<d.forms.length;i++)
x=d.forms[i][n];
for(i=0;!x&&d.layers&&i<d.layers.length;i++)
x=FindObject(n,d.layers[i].document);
if(!x && document.getElementById)
x=document.getElementById(n);
return x;
}

var ctl01CurrentIndex = -1;

var ctl01m = new Array(); // medium
var ctl01b = new Array(); // big
var ctl01i = new Array(); // info

function ctl01Show(index){
if (index ctl01m.length – 1) return;
ctl01ShowMain(index);
FindObject(‘ctl01aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01b[index];
}

function ctl01ShowMain(index){
ctl01CurrentIndex = index;
FindObject(‘ctl01imgMain’).src = ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01m[index];
FindObject(‘ctl01imgMain’).alt = ctl01i[index];
FindObject(‘ctl01_lblExp’).innerHTML = ctl01i[index];
FindObject(‘ctl01aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01b[index];
}
// –>


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*