2014-2015 Sezonu MHK Kış Semineri yarın başlıyor

2014-2015 Sezonu MHK Kış Semineri, 15-18 Ocak 2015 tarihleri arasında düzenlenecek. Antalya’nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Hotel’de yapılacak seminere;  MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, MHK Üyeleri, MHK Danışmanı Jaap Uilenberg, UEFA Eğitimcileri Jorn West Larsen, Giovanni Stevenato, UEFA Fitness Eğitimcisi Prof. Dr. Werner Helsen, Ulusal Eğitimciler, tüm üst klasman, üst klasman yardımcı ve ilave yardımcı hakemler katılacak.
 
2014-2015 sezonu MHK Kış Semineri’nin tüm programı için tıklayınız…
 
Medya için önemli bilgilendirmeler:

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu 15 Ocak Perşembe akşamı seminerin düzenleneceği Calista Luxury Resort Hotel’de saat 20:30’da basın toplantısı düzenleyerek medya mensuplarıyla buluşacak.

Seminerde, 17 Ocak Cumartesi günü saat 14:00’te yapılacak açılış töreni ve MHK Danışmanı Jaap Uilenberg’in sunumu ile aynı akşam düzenlenecek FIFA Kokart Takma Töreni ve akşam yemeği de medya mensuplarına açık olacak. Diğer oturumlar ise medyaya kapalı olarak gerçekleştirilecek.
 
Semineri takip etmek isteyen medya mensupları için herhangi bir akreditasyon sistemi bulunmamaktadır. Ancak kontrol için medya mensuplarının sarı basın kartlarını ya da kimliklerini yanlarında getirmeleri rica olunur.
 
Seminerden canlı yayın yapacak TV kuruluşlarının kurulumlarını 17 Ocak 2015 Cumartesi günü en geç 12.30’a kadar tamamlamaları, seminerden görüntü alacak kameramanların ise ses kabloları ile tripodlarını yanlarında getirmeleri rica olunur.
 
Semineri takip edecek medya mensupları, 17 Ocak Cumartesi  15:30 ile 17:00 arasında kendilerine ayrılacak röportaj alanında röportajlarını gerçekleştirebilirler.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*