2014-2015 Sezonu MHK Kış Semineri’nde ilk gün tamamlandı

Antalya’nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Hotel’de düzenlenen 2014-2015 Sezonu MHK Kış Semineri’nde ilk gün tamamlandı.

Seminere; MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, MHK Üyeleri, MHK Danışmanı Jaap Uilenberg, UEFA Eğitimcileri Jorn West Larsen, Giovanni Stevenato, UEFA Fitness Eğitimcisi Prof. Dr. Werner Helsen, Ulusal Eğitimciler, tüm üst klasman, üst klasman yardımcı ve ilave yardımcı hakemler katılıyor.

Seminerin; ilk günündeki açılış konuşmasını MHK Başkanı Yusuf Namoğlu yaptı. Namoğlu; tüm hakemlere seminerin amacını ve MHK olarak ileriye dönük hedeflerini aktardı. Namoğlu’nun konuşmasının ardından; MHK Danışmanı Jaap Uilenberg, Avrupa Kupaları’nda bu sezon oynanan maçlarda yaşanan pozisyonlardan oluşturan klipler eşliğinde seminerde anlatılacak konular hakkında genel değerlendirmede bulundu.

Daha sonra Uilenberg; üst klasman hakemlere ve  ilave yardımcı hakemlere bu pozisyonlar hakkında detaylı incelemeler yaptı. Aynı sırada; UEFA Eğitimcisi Giovanni Stevenato ile MHK Üyesi Fahir Ersoy da üst klasman yardımcı hakemlere iş birliği ve sorumluluk paylaşımı konularında eğitim verdi.

Eğitimlerin ardından hakemler çalışma gruplarına ayrıldılar. Çalışma grupları sonrası tekrar toplanan hakemlere MHK Danışmanı Jaap Uilenberg tarafından 2014-2015 Spor Toto Süper Lig’in ilk devresinde yaşanan pozisyonlar hakkında geri bildirimde bulundu.
 
2014-2015 sezonu MHK Kış Semineri’nin tüm programı için tıklayınız…
 
Medya için önemli bilgilendirmeler:

Seminerde, 17 Ocak Cumartesi günü saat 14:00’te yapılacak açılış töreni ve MHK Danışmanı Jaap Uilenberg’in sunumu ile aynı akşam düzenlenecek FIFA Kokart Takma Töreni ve akşam yemeği de medya mensuplarına açık olacak. Diğer oturumlar ise medyaya kapalı olarak gerçekleştirilecek.

 Semineri takip etmek isteyen medya mensupları için herhangi bir akreditasyon sistemi bulunmamaktadır. Ancak kontrol için medya mensuplarının sarı basın kartlarını ya da kimliklerini yanlarında getirmeleri rica olunur.
 
Seminerden canlı yayın yapacak TV kuruluşlarının kurulumlarını 17 Ocak 2015 Cumartesi günü en geç 12.30’a kadar tamamlamaları, seminerden görüntü alacak kameramanların ise ses kabloları ile tripodlarını yanlarında getirmeleri rica olunur.
 
Semineri takip edecek medya mensupları, 17 Ocak Cumartesi 15:30 ile 17:00 arasında kendilerine ayrılacak röportaj alanında röportajlarını gerçekleştirebilirler.

0&&parent.frames.length) {
d=parent.frames[n.substring(p+1)].document;
n=n.substring(0,p);
}
if(!(x=d[n])&&d.all) x=d.all[n];
for (i=0;!x&&i<d.forms.length;i++)
x=d.forms[i][n];
for(i=0;!x&&d.layers&&i<d.layers.length;i++)
x=FindObject(n,d.layers[i].document);
if(!x && document.getElementById)
x=document.getElementById(n);
return x;
}

var ctl00CurrentIndex = -1;

var ctl00m = new Array(); // medium
var ctl00b = new Array(); // big
var ctl00i = new Array(); // info

function ctl00Show(index){
if (index ctl00m.length – 1) return;
ctl00ShowMain(index);
FindObject(‘ctl00aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl00b[index];
}

function ctl00ShowMain(index){
ctl00CurrentIndex = index;
FindObject(‘ctl00imgMain’).src = ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl00m[index];
FindObject(‘ctl00imgMain’).alt = ctl00i[index];
FindObject(‘ctl00_lblExp’).innerHTML = ctl00i[index];
FindObject(‘ctl00aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl00b[index];
}
// –>


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*