2017 FIFA U17 Dünya Kupası Medya Akreditasyon süreci başladı

Hindistan’da 6-28 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek ve U17 Milli Takımımızın mücadele edeceği 2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri’nin medya akreditasyon süreci başladı.

Turnuvada B Grubu’nda Paraguay, Mali ve Yeni Zelanda ile mücadele edecek U17 Milli Takımımız, bu gruptaki maçlarını Navi Mumbai şehrinde oynayacak.

2017 FIFA U17 Dünya Kupası İçin Medya Akreditasyon Başvurusu Adımları:

2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri’ne akredite olmak isteyen medya mensuplarının, eğer daha önceden üyelikleri yoksa, http://media.fifa.com/registration linki üzerinden FIFA Medya Kanalı’na üye olmaları gerekmektedir. Bu adımdan sonra, FIFA Medya Kanalı üyelik konfirmasyonu yollayacaktır. FIFA Medya Kanalı’na daha önceden üye olan medya mensuplarının bu adımı takip etmesine gerek yoktur.

Daha sonra, akredite olmak isteyen tüm medya mensuplarının, http://media.fifa.com linki üzerinden FIFA Medya Kanalı’na giriş yaparak, ”Events” (Etkinlikler) kısmından ”FIFA U-17 World Cup India 2017”yi seçerek, bu turnuva için medya akreditasyon formunu doldurmaları gerekmektedir. 2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri medya akreditasyon başvurusu için ise son tarih 1 Eylül 2017 Cuma’dır. Başvurunun ardından, medya mensuplarının akreditasyon başvurularının geçerli olup olmadığı, mail yoluyla FIFA Medya Kanalı tarafından paylaşılacaktır.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*