3 hakemimiz Şampiyonlar Ligi’nde maç yönetecek

FIFA kokartlı hakemlerimiz Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda düdük çalacak.

Hüseyin Göçek, 2 Ağustos Salı günü Belarus’un Bate Borisov ekibi ile Litvanya’nın Ekranas arasında oynanacak maçı yönetecek. Borisov’daki Gorodskoy Stadı’nda TSİ 19.00’da başlayacak maçta Göçek’in yardımcılıklarını Baki Tuncay Akın ve Erdinç Sezertam yapacak. Özgür Yankaya da maçın dördüncü hakemi olacak.

Halis Özkahya da 2 Ağustos Salı akşamı İrlanda Cumhuriyeti’nde Shamrock Rovers ile Danimarka temsilcisi FC Kobenhag arasında TSİ 21.45’te başlayacak maçı yönetecek. Bu müsabakada Özkahya’nın yardımcılıklarını Cem Satman ve M.Emre İyisoy yapacak. Maçın dördüncü hakemi Serkan Çınar olacak.

3 Ağustos Çarşamba günü Polonya’da Wisla Krakow ile Bulgaristan ekibi Litex Lovech arasında oynanacak 3. ön eleme maçını da Fırat Aydınus yönetecek. Wisla Krakow Stadı’nda TSİ 21.30’da başlayacak maçta Serkan Ok  ve Aleks Taşçıoğlu yardımcı hakem olarak görev alacak. Barış Şimşek de dördüncü hakem olacak.   


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Al?nt?d?r

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*