4 antrenör eğitimi daha tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen UEFA A Lisans 2. Aşama Kursu, 1-13 Şubat tarihleri arasında Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapıldı. Atilla Yüce, Mahmut Nedim Karadeniz, Yrd. Doç. Dr. Coşkun Küçüktepe, Gülhan Gündüz Şişman ve Serbülent Şengün’ün eğitim verdiği kursa 24 kursiyer katıldı.

UEFA B Lisans 2. Aşama Kursu da Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 1-12 Şubat tarihleri arasında düzenlenen eğitime 24 kursiyer katıldı. Kursta; Coşkun Süer, Aykut Canik, Yrd. Doç. Dr. Coşkun Küçüktepe, Burçin Keskin, Serbülent Şengün, Sertan Kırağası ve Begüm Üresin eğitim verdi.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri, 8-12 Şubat tarihleri arasında TFF A Profesyonel Kaleci Antrenörü Kursu’na ev sahipliği yaptı. 16 kursiyerin katıldığı kursta, Alper Boğuşlu, Ebru Omurcalı, Kemal İslamoğlu ve Türker Bıyıklı eğitmen olarak yer aldı.

Bu arada TFF’nin Beylerbeyi Tesisleri’nde, 12-13 Şubat tarihleri arasında Gönüllü Liderlik Kursu düzenlendi. Ersan Ogan’ın eğitim verdiği kursa 14 kursiyer katıldı.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*