4. İslami Dayanışma Oyunları Futbol Turnuvası kura çekimi yapıldı

Azerbaycan’ın ev sahipliğinde 8-22 Mayıs 2017 tarihlerinde Bakü’de düzenlenecek 4. İslami Dayanışma Oyunları’nın futbol turnuvası kura çekimi yapıldı.

Türkiye, kura çekimi sonrası Filistin, Umman ve Cezayir ile birlikte B Grubu’nda yer aldı.

Organizasyonda ülkemizi futbol branşında U-23 Milli Takımımız temsil edecek.

A GRUBU

B GRUBU

Azerbaycan

TÜRKİYE

Kamerun

Filistin

Suudi Arabistan

Umman

Fas

Cezayir

MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH – SAAT

MÜSABAKA

STADYUM

08.05.2017 – 10.30

Suudi Arabistan – Fas

Azal Arena

08.05.2017 – 12.30

Cezayir – TÜRKİYE

Bayil Arena

08.05.2017 – 16.30

Filistin – Umman

Azal Arena

08.05.2017 – 18.30

Azerbaycan – Kamerun

Bayil Arena

11.05.2017 – 10.30

Umman – TÜRKİYE

Azal Arena

11.05.2017 – 12.30

Kamerun – Fas

Bayil Arena

11.05.2017 – 16.30

Filistin – Cezayir

Azal Arena

11.05.2017 – 18.30

Azerbaycan – Suudi Arabistan

Bayil Arena

15.05.2017 – 12.30

TÜRKİYE – Filistin

Bayil Arena

15.05.2017 – 12.30

Umman – Cezayir

Azal Arena

15.05.2017 – 18.30

Kamerun – Suudi Arabistan

Azal Arena

15.05.2017 – 18.30

Fas – Azerbaycan

Bayil Arena

18.05.2017 – 12.30

B1 – A2

Dalga Arena

18.05.2017 – 18.30

A1 – B2

Dalga Arena

21.05.2017 – 14.00

3. LÜK MAÇI

Tevfik Behramov

21.05.2017 – 20.00

FİNAL

Tevfik Behramov


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

4. İslami Dayanışma Oyunları Futbol Turnuvası kura çekimi yapıldı

Azerbaycan’ın ev sahipliğinde 8-22 Mayıs 2017 tarihlerinde Bakü’de düzenlenecek 4. İslami Dayanışma Oyunları’nın futbol turnuvası kura çekimi yapıldı.

Türkiye, kura çekimi sonrası Filistin, Umman ve Cezayir ile birlikte B Grubu’nda yer aldı.

Organizasyonda ülkemizi futbol branşında U-23 Milli Takımımız temsil edecek.

A GRUBU

B GRUBU

Azerbaycan

TÜRKİYE

Kamerun

Filistin

Suudi Arabistan

Umman

Fas

Cezayir

MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH – SAAT

MÜSABAKA

STADYUM

08.05.2017 – 10.30

Suudi Arabistan – Fas

Azal Arena

08.05.2017 – 12.30

Cezayir – TÜRKİYE

Bayil Arena

08.05.2017 – 16.30

Filistin – Umman

Azal Arena

08.05.2017 – 18.30

Azerbaycan – Kamerun

Bayil Arena

11.05.2017 – 10.30

Umman – TÜRKİYE

Azal Arena

11.05.2017 – 12.30

Kamerun – Fas

Bayil Arena

11.05.2017 – 16.30

Filistin – Cezayir

Azal Arena

11.05.2017 – 18.30

Azerbaycan – Suudi Arabistan

Bayil Arena

15.05.2017 – 12.30

TÜRKİYE – Filistin

Bayil Arena

15.05.2017 – 12.30

Umman – Cezayir

Azal Arena

15.05.2017 – 18.30

Kamerun – Suudi Arabistan

Azal Arena

15.05.2017 – 18.30

Fas – Azerbaycan

Bayil Arena

18.05.2017 – 12.30

B1 – A2

Dalga Arena

18.05.2017 – 18.30

A1 – B2

Dalga Arena

21.05.2017 – 14.00

3. LÜK MAÇI

Tevfik Behramov

21.05.2017 – 20.00

FİNAL

Tevfik Behramov


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*