A Milli Takımımızın Estonya maçı bilet satışı tff.org’da sürüyor

A Milli Takımımızın, 2012 yılında sahasında oynayacağı ilk resmi maç olma özelliğini taşıyan ve 11 Eylül’de Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynanacak Estonya karşılaşmasının biletlerinin satışı büyük bir hızla devam ediyor.

Bilet satışı Milli Takımımızı desteklemek isteyen futbolseverlerin kolay ulaşımı için aracısız, hizmet ve kargo bedeli olmadan, TFF.org üzerinden yapılıyor.
 
Ulaştırma Sürat Kargo ile bedava
 
Biletlerini TFF.org üzerinden satın alacak futbolseverler bu maça özel bir uygulamayla kargo için ekstra bir ücret ödemiyor. Kargo işlemini Türkiye Futbol Federasyonu tedarikçilerinden Sürat Kargo üstleniyor.
 
İşlem ya da hizmet bedeli de yok
 
Biletlerden ayrıca hiçbir hizmet veya işlem bedeli de kesilmiyor. Futbolseverler biletin ücreti neyse sadece onu ödeyerek biletlerine kolaylıkla ulaşıp, maç günü rahat biçimde Milli Takımı desteklemeye gelebilecekler.
 
Biletlerini gişeden almak isteyen futbolseverler için TFF, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda gişe kuruyor. Gişe 4-11 Eylül tarihleri arasında açık olacak ve futbolseverlere hizmet verecek. 
 
Türkiye Futbol Federasyonu tarihinde bir ilki gerçekleştirdiği, ilk kez tüm bilet operasyonu üstlendiği bu karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle;

1. Kategori : 50 TL
2. Kategori : 30 TL
3. Kategori : 20 TL

Bilet Almak İçin Tıklayınız…

Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*