Abalı Denizlispor, kupasını aldı

Spor Toto 1. Lig’de 2018-2019 Sezonunu şampiyon olarak tamamlayıp Spor Toto Süper Lig’e yükselen Abalı Denizlispor, kupasını aldı.

Abalı Denizlispor’a kupa ve madalyalarını, Denizli Atatürk Stadı’nda düzenlenen törende Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez verdi. Kupa töreninde Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Abalı Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin de yer aldı.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, törende yaptığı konuşmada, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetimizin temelinin atıldığı Samsun’a çıkışının 100. yıl dönümüyle, Denizlispor’un şampiyonluk kupasını almasının aynı güne rastlaması, köklü bir geçmişe sahip olan Denizlispor camiası için gurur verici” ifadelerini kullandı.

Ali Düşmez, “Denizlispor’a karşı sporcu olarak oynadım, Denizli’ye yönetici olarak geldim. Şimdi de kupa veriyorum. Bu da benim için ayrı bir mutluluk” şeklinde sürdürdüğü konuşmasını, “TFF Başkanı Sayın Hüsnü Güreli, Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve şahsım adına Abalı Denizlispor camiasını tebrik ediyor, Spor Toto Süper Lig’de başarılar diliyorum” sözleri ile tamamladı.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*