Ceyhan: ”Oyuncularımız, söylediklerimizi sahaya yansıttı” (Video)

2015 Mercedes-Benz Ege Kupası A Grubu’ndaki ikinci maçında Romanya’yı 2-0 yenen U16 Milli Takımı’nın Teknik Direktörü Ahmet Ceyhan; karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada, iki günde üst üste iki maç oynamanın zor olduğunu ancak güzel zemin ve hava ile birlikte Romanya karşısında iyi mücadele ettiklerini belirtti.

Ceyhan, sözlerine şöyle devam etti: ” Oyuncularımız, kendilerine söylediklerimizi sahaya yansıttılar. Bu tarz turnuvalar, oyuncuların gelişimleri açısından oldukça önemli. O yüzden; buna benzer daha fazla turnuvalarda yer almamız lazım. Bu yaştaki oyunculardan her şeyi beklemek tabii ki mümkün değil. Amacımız; onlara doğrularını ve yanlışlarını göstererek, daha iyi bir şekilde gelişimlerini sağlamak. 

U16 Milli Takımı oyuncularından Recep Yemişci ise dün Norveç önünde aldıkları beraberlikten sonra bugün Romanya karşısına galibiyet için çıktıklarını ve bunu da başardıklarını belirtti. Sahada iyi bir mücadele olduğunu ifade eden Yemişci, galibiyetten ötürü tüm takım arkadaşlarını tebrik etti.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*