Denizli’de kadın futbolu paneli düzenlendi

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kadın futbolunu yaygınlaştırma, bilinirliğini artırma ve bilgilendirme çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen panellerden dördüncüsü Denizli’de yapıldı.

Pamukkale Üniversitesi’nde yapılan panelin moderatörlüğünü TFF FGD Proje Ofisi’nden Kenan Şebin üstlenirken, TFF Gelişim Ligleri Müdürü Erden Or, TFF Bölgeler Koordinatörlüğü’nden U15 Kız Milli Takımı Eski Teknik Direktörü Necla Güngör, Denizlisporlu futbolcu Bülent Ertuğrul ve aynı zamanda kadın futbolcu olan Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu öğrencisi Duygu Cantez organizasyonda konuşmacı olarak yer aldı. Konuşmacılar TFF’nin yürüttüğü kadın futbolu projeleri ve Kadın Milli Takımları ile Türkiye’de ve dünyadaki kadın futbolu, hakkında bilgi verdi.

Panelde Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Bağcı, Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Bülent Ağbuğa ve Denizli Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu dinleyici olarak yer aldı. TFF heyeti, panel öncesi Denizli’de yerel yöneticileri ve taban birlikleri temsilcilerini ziyaret etti.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*