TFF 

EURO 2024 adaylığı logo ve slogan tanıtımı 19 Ocak’ta yapılacak

Türkiye’nin adaylık çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğü 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası logo ve sloganı tanıtım toplantısı, 19 Ocak 2018 Cuma günü Riva TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenecek.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda saat 10.00’da başlayacak tanıtım toplantısına Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri ve A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu katılacak.

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından birisi olan ve ülkemiz için büyük tanıtım fırsatı olan UEFA EURO 2024 ev sahipliği adaylık sürecinin anlatılacağı, logosunun ilk kez tanıtılacağı ve sloganın ilan edileceği tanıtım töreni medyaya açık olacak.

EURO 2024 Adaylığı Logo ve Slogan Tanıtım Toplantısı:

Tarih: 19 Ocak 2018 Cuma
Saat: 10.00
Yer: TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu

Medya mensuplarının dikkatine!

Toplantıyı yayınlamak isteyen TV kanalları kurulum için 09.00’dan itibaren Orhan Saka Salonu’na alınacak. Ayrıca salonun arka bölümünde kamera platformu hazırlanırken ses dağıtımı, mikserler aracılığıyla yapılacak. Bu nedenle tüm kameramanların tripod ve ses kablolarını yanlarında getirmeleri gerekiyor.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*