Garanti Plaj Futbolu Ligi Yerel Turnuvaları devam ediyor

Türkiye Futbol Federasyonu ve Garanti tarafından desteklenen yerel plaj futbolu turnuvaları Türkiye’nin çeşitli illerinde oynanmaya devam ediyor.

Toplam 12 yerel etap üzerinden oynanan şampiyonanın Bitlis-Adilcevaz, Van-Edremit, Rize-Çayeli, Balıkesir-Altınova, Antalya-Alanya, Hatay-İskenderun ve Eskişehir-Odunpazarı etapları tamamlandı. Sakarya-Karasu ve Adana-Karataş etapları 12-14 Ağustos, Samsun-Atakum etabı 13-14 Ağustos, İzmir-Seferihisar etabı 19-20 Ağustos ve İzmir-Menderes etabı ise 26-28 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

Toplam 12 takımın katılımıyla Eylül sonunda gerçekleştirilecek final organizasyonuna yerel etap yapan merkezlerin şampiyonları veya karmaları katılacak. Dörder takımlı üç grupta oynanacak maçlar sonunda grup birincileri ve en iyi ikinci takım yarı finale yükselecek.

Garanti Plaj Futbolu Süper Final Organizasyonuna ev sahipliği yapmak isteyen belediyelerin aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurarak yazılı tekliflerine eklemek ve bu tekliflerini 12 Ağustos 2011 tarihine kadar Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliği, Darüşşafaka Cad. İstinye/Sarıyer adresine ulaştırmaları gerekmektedir.

Teklif Mektubu İçin TIKLAYINIZ…

Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ…


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*