Genç ve Yıldız Kızlar Şampiyonaları için başvuru süresi uzatıldı

2017 Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Şampiyonaları için başvuru süresi 26 Mayıs 2017 mesai saati bitimine kadar uzatıldı. Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Şampiyonaları’na katılmak isteyen kulüpler, katılım evraklarını  elektronik posta yoluyla TFF’ye ulaştıracak.

Kadın Ligleri Statüsü’nün eklerinde (Ek-8, Ek-9) yer alan oyuncu listelerinin eksiksiz doldurularak başvuruların yapılması gerekiyor. Ayrıca teknik adamların veya sahaya girecek yöneticilerin, başvurular sırasında son iki ay içerisinde alınmış bir adli sicil kaydı belgesi vermesi şartlar arasında yer alıyor.

Başvurular gelisimligleri@tff.org adresine elektronik posta yoluyla ulaştırılacak olup, bunun dışında bir başvuru usulü (kargo, posta, faks vb.) kesinlikle kabul edilmiyor. 2016-2017 sezonunda Kadınlar 1. 2. ve 3. Ligi’nde yer alan takımların, 2017 Yıldız Kızlar veya Genç Kızlar kategorilerinden en az birine katılmaları gerekiyor. Bu zorunluluğa uymayan kulüplere takip eden sezonda uygulanmak üzere (-6) puan silme cezası verilecek.

2017 – 2018 sezonunda Kadınlar 3. Ligi’ne yeni dahil olacak kulüplerin de 2017 Genç veya Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonalarından herhangi birine katılmaları şartı bulunuyor. Katılmayan kulüpler Kadınlar 3. Ligi’ne alınmayacak.

Haziran 2017’de başlatılması planlanan grup müsabakalarının hangi illerde, hangi takımların katılımıyla oynanacağı ve müsabaka tarihleri, alınacak başvurular çerçevesinde belirlenecek.

Kadın Ligleri Statüsü için tıklayınız

Ek 8

Ek 9


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*