Hakemlerimiz, Şampiyonlar Ligi’nde 3 maç yönetti

FIFA kokartlı hakemlerimiz Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya da Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda düdük çaldı.

Fırat Aydınus, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Polonya’dan Wisla Krakow ile Bulgaristan ekibi Litex Lovech arasında oynanan maçta düdük çaldı.  Wisla Krakow Stadı’nda oynanan ve ev sahibi ekibin 3-1 kazandığı maçta Serkan Ok  ve Aleks Taşçıoğlu yardımcı hakem olarak görev aldı. Barış Şimşek de dördüncü hakem oldu.   

Hüseyin Göçek, Belarus’un Bate Borisov ekibi ile Litvanya’nın Ekranas arasında oynanan maçı yönetti. Borisov’daki Gorodskoy Stadı’nda oynanan ve Bate Barisov’un 3-1 kazandığı maçta Göçek’in yardımcılıklarını Baki Tuncay Akın ve Erdinç Sezertam yaptı. Özgür Yankaya da maçın dördüncü hakemi oldu.

Halis Özkahya da İrlanda Cumhuriyeti’nde Shamrock Rovers ile Danimarka temsilcisi FC Kobenhag arasında oynanan maçı yönetti.  FC Kobenhag’ın 2-0 galibiyeti ile sonuçlanan müsabakada Özkahya’nın yardımcılıklarını Cem Satman ve M.Emre İyisoy yaptı. Maçın dördüncü hakemi Serkan Çınar’dı.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Al?nt?d?r

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*