Hollanda maçı biletleri stadyum gişelerinden satışa çıktı

A Milli Takımımızın 2014 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu’nda oynayacağı Hollanda maçının biletleri,bugünden itibaren maçın oynanacağı FB Şükrü Saracoğlu Stadı gişelerinden de satışa sunuldu. 10.00- 17.30 saatleri arasında hizmet verilecek olan gişelerden futbolseverler, TC Kimlik Numaraları ile en fazla 2 bilet alabilecek. Maç günü ise stat gişeleri 21.45’e kadar açık kalacak.

Engeli vatandaşlarımız ve gazilerimizin biletleri

Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz ile refakatçilerine ücretsiz biletleri, stadyum engelli tribünü kapasitesi oranında maçtan bir gün önce teslim edilecek.

Engelli seyircilerimiz ile gazilerimizin, kimlik kartı fotokopilerini (Engelli seyircilerimiz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan; gazilerimiz ise, Emekli Sandığı’ndan aldıkları kimlik kartının fotokopisini, varsa refakatçiler de kendi kimlik fotokopilerini) yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Yürümekte ve ayakta durmakta zorluk çeken engelli futbolseverlerimizin biletlerini ise refakatçileri, kimlik fotokopilerini gişe yetkilisine ibra ederek alabilecek.

Müsabaka günü stada girişlerde bilet kontrolü ile birlikte kimlik kontrolü de yapılacağından, müsabaka öncesi alınan bu biletler, kimlik bilgilerini yazdıran engelli seyircilerimiz, refakatçileri ve gazilerimizin dışında başka kişiler tarafından kullanılamayacak.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*