Kadın U19 Milli Takımı hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı

Kadın U19 Milli Takımımızın, 26-29 Ocak 2015 tarihlerinde TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapacağı hazırlık kampının aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 26 Ocak Pazartesi günü saat 13.00’te, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

Teknik Direktör Suat Okyar yönetimindeki Kadın U19 Milli Takımı’nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

ADI SOYADI

TAKIMI

MEVKİİ

DOĞUM TARİHİ

EBRU TOPÇU

KONAK BELEDİYE SPOR

Forvet

27.08.1996

BERNA YENİÇERİ

KONAK BELEDİYE SPOR

Defans

26.01.1996

MERYEM KOÇ

ADANA İDMANYURDU SPOR

Kaleci

28.11.1996

SELİN SİVRİKAYA

BEDEN EĞİTİM VE SPOR EĞİTİM MERKEZİ SPOR

Orta Saha

01.01.1997

SERRA ÇAĞAN

KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR

Orta Saha

17.02.1997

BAHAR GÜVENÇ

1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR

Defans

15.01.1997

KÜBRA BERBER

1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR

Defans

14.04.1996

ÜLKAY KOLLU

HERFORDER SV BORUSSİA FRİEDENSTAL F.V

Kaleci

26.03.1997

ZELAL BATURAY

GAZİKENT SPOR

Forvet

07.07.1996

AYŞE ÖNAL

BEDEN EĞİTİM VE SPOR EĞİTİM MERKEZİ SPOR

Orta Saha

14.02.1996

DEMET BOZKURT

KİREÇBURNU

Defans

20.02.1996

TAHİBE NUR KETÜK

KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ

Orta Saha

01.01.1997

BÜŞRA DEMİRÖRS

1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR

Orta Saha

23.03.1997

AYŞENUR BÜYÜKCİĞER

1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR

Orta Saha

22.06.1997

AZİZE ERDOĞAN

KİREÇBURNU

Forvet

05.08.1996

BİRSEN YAVAŞ

AMASYA EĞİTİM SPOR

Forvet

08.02.1996

REMZİYE BAKIR

FOMGET GENÇLİK SPOR

Orta Saha

22.02.1997

BEYZA KOCATÜRK

KİREÇBURNU

Defans

09.12.1996

HİLAL ÇETİNKAYA

ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR

Orta Saha

03.03.1997

SELİN DİŞLİ

BAYER LEVERKUSEN

Orta Saha

15.04.1998

İPEK KAYA

F.C. FEMİNİN CONDEEN

Defans

28.10.1996

EFSANE NUR DÜZPARMAK

1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR

Defans

03.01.1997

GÜLFİDAN GÖZ

1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR

Kaleci

16.07.1997

DİLARA HAMURCU

SGS ESSENSHONEBEK

Kaleci

20.01.1998

TUĞÇE ÜZMEZ

KARADENİZ EREĞLİ SPOR

Kaleci

14.03.1998

EBRU YANCI

AMASYA EĞİTİM SPOR

Kaleci

01.01.1999

SEMA POLAT

FOMGET GENÇLİK VE SPOR

Kaleci

06.10.1998

SÜMEYRA KIVANÇ

DERİNCE SPOR A.Ş.

Defans

30.07.1999

NURDAN YURDAKUL

OVACIK SPOR

Defans

20.03.1998

ŞEVVAL ALPAVUT

FOMGET GENÇLİK VE SPOR

Defans

04.03.1998

FATMA SAĞRA ÖZTÜRK

DERİNCE SPOR A.Ş.

Defans

05.07.2000

MERVE ODABAŞOĞLU

1207 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYE SPOR

Defans

24.12.1998

CEREN AKKAYA

KARADENİZ EREĞLİ SPOR

Defans

05.09.2000

VEHPİYE BUSE AZAK

RİZE BELEDİYE SPOR

Defans

22.09.1999

DİLARA UZUN

KİREÇBURNUSPOR

Defans

11.05.1998

ALEYNA NUR KANDEMİR

AMASYA EĞİTİM SPOR

Defans

11.03.1998

DERYA ARHAN

KARADENİZ EREĞLİ SPOR

Orta Saha

25.01.1999

FUNDA AYDINALP

KARADENİZ EREĞLİ SPOR

Orta Saha

12.10.1999

SABİHA UYANER

BORUSSİA M.GLADBACH

Orta Saha

23.08.1999

DEMET KILINÇ

GAZİKENT SPOR

Orta Saha

22.01.1998

ECE TÜRKOĞLU

KARADENİZ EREĞLİ SPOR

Orta Saha

14.04.1999

DAMLA BOZYEL

KARADENİZ EREĞLİ SPOR

Orta Saha

14.09.1998

NURSEN YAPRAK

BORUSSİA MONCHENGLADBACH

Orta Saha

26.04.1999

EDA CEREN GÖREN

VFL BOCHUM 1848

Orta Saha

29.06.1999

İLAYDA CİVELEK

AMASYA EĞİTİM SPOR

Orta Saha

06.07.1998

YAĞMUR ÖZKUMRU

KONAK BELEDİYE SPOR

Orta Saha

28.01.1999

CEREN ÇAM

AMASYA EĞİTİM SPOR

Orta Saha

28.04.1998

SEVİL KOZ

FSV GUTERSLOH

Orta Saha

01.11.1998

KADER HANÇAR

ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR

Forvet

12.11.1999

ÇAĞIL ERSUN

HARB-İŞ SPOR

Forvet

14.04.1999


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*