Koray ve Avcı’dan açıklama

Milli Takımlar Komitesi Başkanı Selim Koray ve A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, bugün bir gazetede “Siz önce amatör kulüp yönetin” başlığı ile yer alan haberdeki ifadelerin hiçbirinin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Milli Takımlar Komitesi Başkanı Selim Koray şunları söyledi: “Milli Takımımızın 20 Mayıs’ta başlayıp 6 Haziran sabahı tamamladığı hazırlık kampı gerek idari gerekse de sportif açıdan son derece yapıcı ve olumlu sonuçlar doğurdu. Tüm kafilenin uyumu en üst seviyede idi. Kampın ilk gününden son anına kadar A Milli Takımımızla birlikte yer alan bir yönetici olarak ne Abdullah Avcı hoca, ne teknik kadro ne de futbolcular ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım. TFF Yönetim Kurulu olarak hem A Milli Takımda hem de tüm milli takımlarımızda yeniden yapılandırma yaptık. Hepsine sonsuz güveniyoruz” dedi.

Selim Koray ile arasında yer aldığı iddia edilen diyaloğun kesinlikle yaşanmadığını vurgulayan A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı da “En önemli hedefi; 2014 Dünya Kupası’na katılmak olan A Milli Takımımızın 17 günlük kampı ve hazırlık maçlarında oynadığı futbol, tüm ülkemizi umutlandırarak futbol ailesinin haklı övgüsünü kazandı. Bizler ülkemizin gurur duyacağı bir takım yaratmak için çalısıyoruz. Parlak bir geleceği olan takımımızın uyumu ve ahenginden bahsetmek yerine olumlu havayı bozmak isteyen bu habere itibar gösterilmemesini rica ediyorum” dedi.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*