Milli Takımlar, Ekim ayında 13 maç yapacak

Milli Takımlarımız, Ekim ayında çeşitli yaş kategorilerinde 13 maç oynayacak.

Ekim ayının yoğun maç programı U15 Kız Milli Takımı ile başlayacak. Genç kızlar, Azerbaycan U15 Milli Takımı ile Bursa’nın Mudanya ilçesinde 2 Ekim ve 4 Ekim tarihlerinde toplam 2 özel maç oynayacak.

Hollanda’da dörtlü turnuvaya katılacak olan U20 Milli Takımı, organizasyonun ilk maçında 10 Ekim Perşembe günü Almanya ile karşılaşacak. U20 Milliler, turnuvadaki ikinci maçını 12 Ekim’de Çek Cumhuriyeti ve son maçını da 14 Ekim’de Hollanda ile oynayacak.

2014’teki U19 Avrupa Şampiyonası’na katılmayı hedefleyen ve Mayıs ayındaki Elit Tur’a hazırlanan U19 Milli Takımımız da Hollanda U19 Milli Takımı ile 10 Ekim ve 13 Ekim tarihlerinde toplam 2 özel maç oynayacak.

A Milli Takım, 11 Ekim Cuma günü 2014 FIFA Dünya Kupası grup eleme mücadelesinde Estonya ile deplasmanda oynayacak. A Milli Takım, 15 Ekim Salı akşamı ise Hollanda ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda karşılaşacak.

2015’te düzenlenecek U21 Avrupa Şampiyonası’na katılmayı hedefleyen U21 Milli Takımımız, grubundaki dördüncü maçında 11 Ekim Cuma günü Antalya’da Yunanistan’ı ağırlayacak. Ümit Milliler, 15 Ekim Salı günü de yine Antalya’da Polonya ile oynayacak.

Kasım 2001’de başlayan Uluslararası Challenge Trophy Turnuvası’nın finalinde Ağustos 2013’te Norveç’i yenerek şampiyon olan A2 Milli Takımı, yeni sezonun ilk maçında 15 Ekim’de deplasmanda Estonya ile oynayacak.

Ekim ayındaki maç maratonu Kadın A Milli Takımımızın, 31 Ekim’de İngiltere ile Adana’da oynayacağı Dünya Kupası grup eleme karşılaşması ile son bulacak.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*