Özel Sporcular Milli Takımı, Riva’da kampa girdi

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Türkiye Futbol Oynuyor” projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesinde bulunan Özel Sporcular Milli Takımı, Riva’da kampa girdi.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilecek kamp 30 Temmuz 2015 Perşembe gününe kadar sürecek.

Kamp çalışmalarının ilk gününde açıklama yapan Futbol Teknik Kurul Başkanı Mustafa Üstündağ, “Milli Takım kadromuz ile Profesyonelleri kıskandıran bir kamp merkezinde geldik, Özel Sporcularımız ile Kamp yapacağımız tesisleri dolaştık, her şey çok profesyonel ve heyecan verici. kamp çalışmaları başlamadan Özel Sporcularımızın kendilerine olan öz güveni daha da arttırmış durumda ve heyecanlarını gözlerinde görebiliyoruz. Başkanımız Birol Aydın, Riva’da kamp yapacağımızı söylediğinde açıkcası şaşırmıştım. Şimdi hayaldi gerçek oldu diyorum” dedi.

Birol Aydın’dan Başkan Yıldırım Demirören’e teşekkür

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın da yayınladığı bir mesajla kendilerine TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde kamp yapma olanağı sağlayan başta, TFF Başkanı Yıldırım Demirören olmak üzere Yönetim Kurulu Üyeleri ve TFF Engelliler Genel Koordinatörü Sayın Ömer Gürsoy’a şükran ve teşekkürlerini sunan bir mesaj yayınladı.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*