TFF 

Psikolojik Performans Danışmanlığı 1. Basamak Eğitim Kursu

TFF Sağlık Kurulu’nun düzenleyeceği Psikolojik Performans Danışmanlığı Sertifikasyonu 2017-2018 dönemi 1. Basamak Eğitim Kursu, 26-28 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde açılan kursa tıp, psikoloji, rehberlik ve psikolojik danışmanlık ile psikoloji ile ilgili alanlarda lisansüstü eğitime sahip spor bilimleri disiplinlerinin birinden mezun olmuş kişiler başvurabilecek.

Futbol veya diğer spor dallarından birinde amatör veya lisanslı olarak en az 2 yıllık deneyim aranan adaylar kursa katılma nedenlerini açıklayan bir başvuru mektubu ile birlikte güncel özgeçmişlerini en geç 03 Ekim 2017 tarihine kadar ”saglikiletisim@tff.org ” e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Belirtilen koşulları taşıyan adaylarla telefonla mülakat yapılacak olup kursa katılmaya hak kazanan adaylar sitemizde açıklanacak.

Kurs kayıt ve ödemeleri 16-20 Ekim 2017 tarihleri arasında alınacak olup bu konuyla ilgili detaylar 16 Ekim Pazartesi günü TFF Sağlık Kurulu Haberleri sayfasında yayınlanacak.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*