Spor Toto 2. Lig Karması Antalya’da sahaya çıkacak

Milli Takımlar İzleme Heyeti tarafından oluşturulan Spor Toto 2.Lig Karması’nın Antalya programı belli oldu. 
 
Milli Takım antrenörleri tarafından Spor Toto 2.Lig Beyaz ve Kırmızı Grup’ta yer alan takımlardan oyuncuların bulunduğu karmaya bu ligde hali hazırda oynayan milli oyuncular dahil edilmedi. 8 ve 9 Ocak 2014 tarihinde Antalya’da 2 maç yapacak olan Spor Toto 2.Lig karmasında 22 ayrı takımdan seçilen ve yaşları 19 ile 24 arasında değişen toplam 44 oyuncu 4 ayrı takıma bölünecek.
 
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de, yeni bir uygulama şeklinde düzenli olarak belli dönemlerde yapılacak Spor Toto 2. Lig Karması müsabakalarını da takip ederek milli takımlara yeni yetenekler kazandırmayla ilgili çalışmalara yön verecek.

SPOR TOTO 2. LİG BEYAZ – KIRMIZI GRUP KARMASI

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Doğum Tarihi

Mevkii

Alper TURSUN

Alanyaspor

13.06.1993

Orta Saha

Emre AKBABA

Alanyaspor

04.10.1992

Orta Saha

Mehmet Burak Kağan UÇA

Alanyaspor

08.12.1989

Orta Saha

Hüseyin Cihan AVCU

Altay

27.07.1994

Orta Saha

Gökhan KARADENİZ

Altınordu A.Ş.

02.05.1990

Orta Saha

Gökhan YILMAZ

Altınordu A.Ş.

19.01.1991

Defans

Kemal CİNGİRT

Altınordu A.Ş.

30.01.1989

Defans

Ozan SOL

Altınordu A.Ş.

13.06.1993

Orta Saha

Ramazan Evren ÜSTÜNDAĞ

Altınordu A.Ş.

02.04.1990

Kaleci

Sinan OSMANOĞLU

Altınordu A.Ş.

09.01.1990

Defans

Timur KOSOVALI

Bandırmaspor

26.01.1990

Forvet

Recep Berk ELİTEZ

Bayrampaşa

28.01.1992

Forvet

Nuri Fatih AYDIN

Bozüyükspor

01.01.1995

Orta Saha

Onur ÇAKMAKÇI

Çankırıspor

02.03.1992

Orta Saha

Temel TAŞKIN

Çankırıspor

21.04.1994

Defans

Kubilay SÖNMEZ

Dardanelspor A.Ş.

17.06.1994

Orta Saha

Atınç NUKAN

Dardanelspor A.Ş.

20.07.1993

Defans

Ensar Enes BAYKAN

Dardanelspor A.Ş.

22.01.1992

Orta Saha

Hakan BARIŞ

Dardanelspor A.Ş.

14.01.1994

Orta Saha

Hüseyin ÇOLAK

Dardanelspor A.Ş.

15.04.1990

Forvet

İlker SAYAN

Dardanelspor A.Ş.

04.05.1993

Orta Saha

Yavuz ÖZSEVİM

Dardanelspor A.Ş.

13.07.1990

Defans

Serdar DENİZ

Diyarbakır BBSK

05.05.1990

Orta Saha

Enes KUBAT

Göztepe A.Ş.

01.03.1994

Orta Saha

Furkan ALAKMAK

Göztepe A.Ş.

28.09.1991

Orta Saha

Taner KOÇ

Gümüşhanespor

15.05.1993

Defans

Halil İbrahim PEHLİVAN

Hacettepe Spor

21.08.1993

Defans

Barış YARDIMCI

Hatayspor

14.08.1992

Defans

Halil İbrahim CAN

İskenderun Demir Çelikspor

23.11.1990

Orta Saha

Mehmet YENİLER

İskenderun Demir Çelikspor

21.09.1992

Defans

Can Demir AKTAV

Konya Anadolu Selçukluspor

31.08.1994

Defans

Gökay IŞITAN

Konya Anadolu Selçukluspor

20.02.1992

Orta Saha

Vedat BORA

Konya Anadolu Selçukluspor

27.01.1995

Orta Saha

Yaser HACIMUSTAFAOĞLU

Konya Anadolu Selçukluspor

14.10.1991

Forvet

Gökhan MERAL

Körfez Futbol Kulübü

26.06.1991

Defans

Bayram OLGUN

MKE Ankaragücü

26.04.1990

Kaleci

Caner Hüseyin BAĞ

Nazilli Belediyespor

19.09.1990

Orta Saha

Kurtuluş YURT

Nazilli Belediyespor

22.07.1990

Kaleci

Aykut CİVELEK

Pazarspor

07.11.1993

Defans

Hacı Şükrü ÇİÇEK

Pazarspor

08.12.1994

Orta Saha

Muhammed Burak TAŞDEMİR

Pazarspor

23.04.1993

Orta Saha

Cenk DEMİREL

Tepecikspor A.Ş.

07.06.1992

Defans

Caner TURP

Tokatspor

16.04.1992

Defans

Metin UÇAR

Turgutluspor

07.04.1991

Kaleci

Maç Programı:

Tarih-Saat

Takımlar

Stat

08.01.2014 – 18.30

1. Takım

2. Takım

Emirhan Otel Sahaları

09.01.2014 – 18.30

3. Takım

4. Takım

Emirhan Otel Sahaları


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*