Spor Toto 3. Lig Play-Off finalleri organizasyon toplantıları yapıldı

Antalya ve İstanbul’da 14 Mayıs Pazar günü oynanacak Spor Toto 3. Lig Play-Off finallerine ilişkin organizasyon toplantıları, bugün İstanbul’da yapıldı. Toplantıda bilet fiyatlarının 5 TL olmasına karar verildi.

Antalya Stadyumu’nda oynanacak Altay-Kocaelispor müsabakasında Altay Kulübü taraftarlarının Batı ve Güney tribünlerinde, Kocaelispor Kulübü taraftarlarının ise Doğu ve Kuzey tribünlerinde yer almaları kararlaştırıldı.

Altay taraftarına ayrılan biletler, 1914 Lisanlı Ürün Satış Mağazası, Altay 1914 Taraftarlar Derneği Ofisi ve İzmir Atatürk Stadı gişelerinde; Kocaelispor taraftarına ayrılan biletler ise Kocaeli İl Merkezi’nde kulüp tarafından belirlenecek noktalarda satılacak. Her iki kulüp için de kalan biletler maç günü Antalya Stadyum gişelerinden satışa sunulacak.

Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Sakaryaspor A.Ş.-Diyarbekir Spor A.Ş. müsabakasında Sakaryaspor A.Ş. Kulübü taraftarlarının Doğu Tribünü’nde, Diyarbekir Spor A.Ş. Kulübü taraftarlarının ise Batı Tribünü’nde yer almaları kararlaştırıldı.

Sakaryaspor A.Ş. taraftarına ayrılan biletler, Sakarya Atatürk Stadyumu’nda ve Atatürk Olimpiyat Stadı’nda, Diyarbekir Spor A.Ş. taraftarına ayrılan biletler ise Diyarbakır Seyrantepe Spor Kompleksi’nde ve Atatürk Olimpiyat Stadı’nda satılacak.

Tüm merkezlerde bilet satışlarına yarından itibaren başlanacak.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*