TFF 

Süper11 Başladı

Türkiye Futbol Federasyonu, sponsorlarından Turkcell ile birlikte Süper11 oyununu futbolseverlerle buluşturuyor. TFF.ORG üzerinden oynanabilecek Süper11 oyunuyla futbolseverler Spor Toto Süper Lig’den istedikleri futbolcuyu seçerek kurdukları takımlarla yarışma imkanı yakalayabilecek.

http://super11.tff.org  adresinden kayıt olarak oynamaya hemen başlanabilen oyun ücretsiz olarak veya Turkcell abonelerine özel ayrıcalıklı üyelikle (Haftalık 2 TL ücretle) oynanabilecek. 

Süper11’de her hafta genel klasmanda ilk üçe giren katılımcılar imzalı Milli Takım forması kazanırken, 250 MB internet de ilk 100’de yer alan Turkcell’li futbolseverlerin olacak. Sezon sonunda ise en başarılı kadroyu kuranlar arasında yapılacak çekilişle Mercedes A180 ve 10 Turkcell T40 sahiplerini bulacak. Ayrıca sezon sonu genel klasmanda ilk üçte yer alan kullanıcılar, Milli Takım futbolcularımızla tanışma fırsatı yakalayacak.

Süper11 kullanıcıları, arkadaşları arasında ligler oluşturarak veya oluşturulmuş liglere katılarak kendi aralarında da heyecanlı bir yarışa girebilecek.

Süper11’e katılmak ve heyecanı yaşamaya başlamak için şimdi tıklayın.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*