Tecimer ve Ünal, Yunanistan maçını değerlendirdi

Mercedes-Benz Ege Kupası A Grubu’ndaki ilk maçında Yunanistan’ı 2-0 yenen U16 Milli Takımı Teknik Direktörü Hakan Tecimer ve ikinci golümüzü kaydeden Enes Ünal, karşılaşmayı değerlendirdi.

Düzenlenen basın toplantısında Teknik Direktör Tecimer, “Zor bir turnuva olacağını biliyoruz. O yüzden başlangıç bizim için çok önemliydi. Oyuna iyi başlayamadık, ancak ilerleyen dakikalarda hakimiyeti elimize aldık. İlk yarının sonunda bulduğumuz golle de öne geçmeyi başardık” dedi.

Tecimer, ayrıca U16 Milli Takımı’nı oluşturan 1997 doğumlu oyuncuların oldukça yetenekli bir jenerasyon olduğunu ve ileriki yıllarda A Milli Takıma daha da çok oyuncu göndermek istediklerini belirtti.

Enes Ünal: “Amacımız turnuvayı şampiyon bitirmek”

U16 Milli Takımımızın karşılaşmadaki ikinci golünü frikikten şık bir golle kaydeden Enes Ünal ise, Yunanistan’ın zorlu bir rakip olduğunu, ancak maçın ortalarından itibaren iyi mücadele ettiklerini ifade etti. Ünal, attığı gol sonrası çok mutlu olduğunu da belirterek, amaçlarının turnuvayı şampiyon bitirmek olduğunu sözlerine ekledi.

Mercedes-Benz Ege Kupası Puan Durumu ve Maç Takvimi Şöyle:


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*