Tecimer ve Vatansever, Norveç galibiyetini değerlendirdi

Mercedes-Benz Ege Kupası’ndaki ikinci maçında Norveç’i 1-0 mağlup ederek, 6 puana ulaşan U16 Milli Takımımızın Teknik Direktörü Hakan Tecimer, karşılaşma öncesinde çok zor bir mücadele olacağını bildiklerini, ancak kazanmayı başardıklarını belirtti.

Müsabaka sonrası yaptığı basın açıklamasında Tecimer,”Norveç karşısında galip gelip final iddiamızı gruptaki son maça taşımak istiyorduk. Kontrollü bir oyun ile galip gelmeyi bildik. Oyuncularımız bugün sahada ellerinden geleni yaptılar ve çok yorulmalarına rağmen iyi bir performans ortaya koydular”  dedi.

Danimarka ile oynanacak son grup maçını da değerlendiren Tecimer, “Danimarka’nın da bizim gibi 6 puanı bulunuyor. Danimarka’yı da yenerek adımızı finale yazdırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

U16 Milli Takımızın Galatasaraylı oyuncularından Birhan Vatansever ise, Norveç karşısında iyi bir mücadele sergilediklerini ve zor rakipleri karşısında maçtan galip olarak ayrıldıkları için takım olarak çok mutlu olduklarını söyledi. Vatansever, Danimarka’yı gruptaki son maçlarında mağlup edip, kupaya bir adım daha yaklaşmak istediklerini sözlerine ekledi.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*