Temsilci Seminerleri sona erdi

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu’nun düzenlediği devre arası Temsilci Seminerleri, Kahramanmaraş’ta yapılan Güneydoğu Bölge semineri ile tamamlandı.

Ramada Otel’de düzenlenen seminere, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Fatih Tanfer ve Kurul Üyesi Musa Çağlar’ın yanı sıra, K. Maraş, Gaziantep, Ş. Urfa, Adana, Mersin, Hatay, Kayseri, Malatya ve Elazığ’da bulunan temsilciler katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Kurul Başkanı Dr. Fatih Tanfer, Temsilciler Kurulu’nun ilk kez Kahramanmaraş’ta seminer düzenlediğini ve bunun heyecanını yaşadıklarını söyledi. Tanfer, sezonun ilk yarısında temsilcilerin sergiledikleri performanstan memnun olduklarını belirterek, temsilcileri kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Seminerde Temsilci İşleri Müdürü Baki Şahin, ilk yarı istatistiklerini katılımcılarla paylaştı ve idari konularda bilgi verdi. Eşgüdüm Yönetmeni Bedri Dölkeleş ise, raporlarda görülen eksiklikler, sahadaki futbol paydaşlarıyla ilişki ve iletişim, vücut dili kullanımı konularında sunum yaptı.

25 Aralık’ta başlayan ve İstanbul, Ankara, Manisa, Samsun, Kahramanmaraş’ta düzenlenen devre arası Temsilci Semineri’ne, profesyonel liglerde görev yapan toplam 249 temsilci katıldı.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*