Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Temsilciler Kurulu’nun yerel ve bölgesel değerlendirme toplantılarının 3’sü bugün İstanbul Orhan Saka Amatörler Evi’nde yapıldı.

Kayseri ve Samsun bölgesel toplantılarından sonra, İstanbul ilindeki Üst Klasman Temsilcileri ile Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcileri’ nin yer aldığı değerlendirmelere, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve ASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, kurul üyeleri Servet Sarıkaya ve Neslihan Kaya ile Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin katıldı.

Temsilcilik kurumunun Federasyonun en önemli unsurlarından olduğunu ve hukuk departmanlarının kaynağını oluşturduğunu vurgulayan TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, temsilcilerin görev ve temsil performanslarından memnun olduklarını, nitelikli ve deneyimli fertlerinden oluşan kadrosuyla kurumun futbol kamuoyunda saygınlığını her geçen gün hissettirdiğini belirterek, bundan sonraki görevlerinde temsilcilere başarılar diledi.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Arıcı da, bütün temsilcilerin katıldığı ulusal düzeyli seminerlerde temsilcileri yakından tanımanın zorluğuna dikkat çekerek, yerel ve bölgesel toplantılarda bu açığın kurul olarak hızla kapatılmasına çaba sarf ettiklerini belirtti. Liglerin ikinci devrelerinin her dönemde zorlu mücadelelere sahne olduğunu hatırlatan Arıcı, görevlerde daha dikkatli ve özenli olmanın gereğine dikkat çekti.

Toplantı, temsilcilerin görüş ve önerilerinin değerlendirilmesiyle sona erdi.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*