TFF 

TFF Olağan Seçimli Genel Kurulu medya bilgilendirmesi

Türkiye Futbol Federasyonu Statüsü’nün 27. maddesi hükmü gereğince 01.06.2018-31.05.2019 dönemi ile ilgili olarak Olağan Seçimli Genel Kurulu, 1 Haziran Cumartesi günü saat 11.00’de Ankara JW Marriott Hotel’de toplanacak.

Olağan Seçimli Genel Kurulu takip edecek medya mensuplarının daha rahat çalışabilmesi için çeşitli önlemler alındı. Akreditasyon sisteminin uygulanacağı Genel Kurul salonuna, Türkiye Spor Yazarları Derneği üzerinden önceden akredite olmuş medya mensupları alınacak. Akreditasyon kartlarının dağıtımı, Cumartesi günü saat 09.30’dan itibaren salonun girişinde kurulacak medya masasından yapılacak.

Genel Kurul salonunun arka bölümünde kameralar için platform hazırlanırken ses dağıtımı, mikserler aracılığıyla yapılacak. Bu nedenle Olağan Seçimli Genel Kurul’u takip edecek tüm kameramanların tripod ve ses kablolarını yanlarında getirmeleri gerekiyor.

Toplantı düzeninin sağlanması amacıyla Genel Kurul salonu içerisinde kameramanların ve foto muhabirlerinin dolaşmasına izin verilmeyecek. Ancak kameraman, foto muhabiri ve muhabirler fuayede yer alan TFF panoları önünde çekim ve röportaj yapabilecek. Olağan Seçimli Genel Kurulu takip edecek kameramanların fuaye röportaj alanındaki ve salonun arka bölgesindeki kurulumlarını en geç saat 10.30’a kadar yapmaları gerekiyor.

Naklen yayın için sinyal üretilecek

Genel Kurul’da TV’ler için naklen yayın uygulaması yapılacak ve Türkiye Futbol Federasyonu ulusal televizyonlara görüntü ve ses konusunda sinyal üretecek. İsteyen yayıncı kuruluşlar, genel kurulu bu sinyal üzerinden naklen verme imkanına sahip olacak.

TFF Olağan Seçimli Genel Kurul – Pool Feed

Tarih

1.06.2019

Transmisyon Başlangış

10:00

Uydu

AZERCOSMOS

Downlink Frekansı

10.977,40 – Dikey

Mod. Tipi –

DVBS2 Mpeq-4 4:2:0

Roll Off

20%

Symbol Rate

10.000 Mbps

Video

HD – 1080i

Audio

A1 : MIXED TURKISH COMM.
A2 : MIXED TURKISH COMM.
A3 : INT. SOUND
A4 : INT. SOUND

FEC

3/4

Key

ŞİFRESİZ – SERVIS 1

Kontak

BEINSPORTS Uplink Bölümü

0-212-331 40 58


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*