TFF 

TFF Sağlık Eğitim Programı 7. Bilgi Yenileme Kursu 6-7 Ocak’ta yapılacak 

TFF Sağlık Kurulu tarafından, kulüplerin sağlık ekiplerinde çalışanlara yönelik verilen eğitim kurslarından “7. Bilgi Yenileme Kursu”, 06-07 Ocak 2014 tarihleri arasında Cornelia De Luxe Resort’de yapılacak. (İleribaşı mevkii, Belek – Antalya)

Bu kursumuz öncekilerden farklı olarak tek gün olacaktır. Otelde konaklama olmayacaktır.

Masörler için kurs 06 Ocak Pazartesi sabah 08.30’da başlayıp aynı günün akşamı saat 18.00’da sona erecektir.

Doktorlar ve Fizyoterapistler için kurs 07 Ocak Salı sabah 08.30’da başlayıp yine aynı günün akşamı saat 18.00’da sona erecektir.

Kursta, 1. 2. ve 3. Basamak Eğitim Kurslarına ve sınavlarına katılamayanlar ve katıldığı sınavlardan başarısız olanlar için de telafi sınavı imkanı olacak.

Katılımcıların, aşağıdaki katılım formunu doldurması gerekmektedir. Katılım için yapılması gereken işlemler, kurs ücreti bilgisi de formda belirtiliyor.

Tüm katılımcıların 02 Ocak Perşembe günü mesai bitimine kadar formlarını doldurmaları, katılım ücretlerini, formda bilgileri bulunan bankaya en geç 02 Ocak Perşembe günü akşamına kadar havale etmeleri ve yine formda belirtilen numaraya, yaptıkları ödemenin dekontunu faks çekmeleri gerekiyor.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde daha önceden sertifika almaya hak kazanmış olsa da, tüm sağlık ekibi çalışanlarının “Bilgi Yenileme Kursları”na katılmaları zorunluluğu bulunuyor.

Kurs katılımcıları için öğle yemeği ücretsiz sağlanacaktır. Daha önce hiçbir kursa katılmamış olanların diploma, belge ve nüfus kağıdı fotokopilerini dekontlarıyla beraber aynı numaraya faks çekmeleri ve ilgili evrakların orijinallerini kurs esnasında görevlilere ibraz etmeleri önemle duyurulur.

02 Ocak Perşembe gününden sonra yapılacak başvurular ve ödemeler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Masörler için 06 Ocak Pazartesi 08.30-18.30
Doktor ve Fizyoterapistler için 07 Ocak Salı 08.30-18.30

sagliksemineri@tff.org
Faks: 0212 323 49 83

Daha önce seminerlere katılmamış ancak bu seminere katılıp telafi sınavına katılmak zorunda olan kişiler daha önce yapılmış bütün kursların ders notları ve eğitim konularını, internet sitemizin Sağlık Kurulu sayfasında bulunan “Ders Notları” bölümünde bulabilirler.

Başvuru formunu doldurmak için tıklayınız

BİLGİ YENİLEME KURSU İLE İLGİLİ OLARAK TÜM KULÜPLERİN BİLGİSİNE;

06-07 Ocak tarihleri arasında yapılacak Bilgi Yenileme Kursuna katılacak kişilerin kurs masrafları çalıştıkları kulüpler tarafından karşılanacaktır. Aksi durum, kulüplere cezai yaptırım doğuracaktır.
Önemli Not:

• Bankaya ödeme yapılırken dekontun açıklama kısmında kursa katılacak kişinin isminin ve mesleğinin (doktor, fizyoterapist, masör) belirtilmesi gerekmektedir.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*