TFF Sponsor Kupası 2017’de Arçelik şampiyon oldu

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen ve TFF’nin ana sponsorları ile resmi tedarikçilerinin katıldığı TFF Sponsor Kupası 2017’de Arçelik şampiyon oldu.
 
İkinci kez düzenlenen TFF Sponsor Kupası’na TFF ana sponsorları ve resmi tedarikçileri arasında yer alan Nike, Turkcell, Mercedes-Benz, Arçelik, THY, Acıbadem, CarrefourSA, Damat, Dyo, Gillette, Opet, PTT, Tadelle, Saran, TFF Taraftar Kulübü ve TFF’den 10’ar kişilik ekiplerden toplam 160 kişi katıldı.
 
Grup maçları 4-5 Kasım’da organize edilen turnuva, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Guguloğlu ile Genel Sekreter Kadir Kardaş’ın yanı sıra sponsor firmaların üst düzey yöneticilerinin de izlediği Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde oynanan üçüncülük ve final müsabakalarıyla sona erdi.
 
TFF Sponsor Kupası 2017’nin finalinde son şampiyon Turkcell ile Arçelik karşı karşıya geldi. Arçelik, FIFA kokartlı hakemlerden Hüseyin Göçek’in yönettiği finalde Turkcell’i 5-1 mağlup ederek, TFF Sponsor Kupası 2017’yi birinci sırada tamamlamayı başardı.
 
Günün ilk maçı olan üçüncülük mücadelesinde ise PTT ile Mercedes-Benz karşılaştı. Sahadan 6-4 galip ayrılan PTT, TFF Sponsor Kupası 2017’yi üçüncü sırada bitirdi.
 
Finalin ardından düzenlenen seremonide şampiyon ve turnuvaya katılan takımlara kupa, madalya ve plaketlerini TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Guguloğlu ile Genel Sekreter Kadir Kardaş takdim etti.
 
TFF Sponsor Kupası 2017’nin şampiyonu Arçelik takımına kupa ve madalyaları verilirken, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Hakan Bulgurlu ve Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer de eşlik etti.
 
Seremonide TFF Sponsor Kupası 2017’nin ikincisi Turkcell takımı, madalyalarını takım yöneticisi Metin Albayrak; üçüncüsü PTT takımı ise PTT Genel Müdür Yardımcısı Adil Zembat ve PTT İstanbul Anadolu Yakası Başmüdürü Necati Yoldaş ile birlikte aldı.
 
TFF Sponsor Kupası 2017’de dördüncü olan Mercedes-Benz firması adına Mercedes-Benz Türk Üretim Direktörü Bülent Acicbe, Tadelle firması adına Sanset Gıda Ticari Pazarlama Müdürü Ömer Şimşek, Opet firması adına takım yöneticisi Emre Kayaalp ve takım oyuncularından Hüseyin Gündoğdu, Dyo firması adına da Dyo Boya Üretim Müdürü Emel Özdemir’e de birer plaket takdim edildi.

0&&parent.frames.length) {
d=parent.frames[n.substring(p+1)].document;
n=n.substring(0,p);
}
if(!(x=d[n])&&d.all) x=d.all[n];
for (i=0;!x&&i<d.forms.length;i++)
x=d.forms[i][n];
for(i=0;!x&&d.layers&&i<d.layers.length;i++)
x=FindObject(n,d.layers[i].document);
if(!x && document.getElementById)
x=document.getElementById(n);
return x;
}

var ctl01CurrentIndex = -1;

var ctl01m = new Array(); // medium
var ctl01b = new Array(); // big
var ctl01i = new Array(); // info

function ctl01Show(index){
if (index ctl01m.length – 1) return;
ctl01ShowMain(index);
FindObject(‘ctl01aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01b[index];
}

function ctl01ShowMain(index){
ctl01CurrentIndex = index;
FindObject(‘ctl01imgMain’).src = ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01m[index];
FindObject(‘ctl01imgMain’).alt = ctl01i[index];
FindObject(‘ctl01_lblExp’).innerHTML = ctl01i[index];
FindObject(‘ctl01aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01b[index];
}
// –>


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*