Tolunay Kafkas’tan Ç.Rizespor ve Trabzonspor’a ziyaret

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Çaykur Rizespor ve Trabzonspor kulüplerini ziyaret etti.

Çaykur Rizespor Kulübü’nün Mehmet Cengiz Tesisleri’ndeki Gençlik Geliştirme ve Futbol Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Kafkas’ın yanı sıra, Çaykur Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri Serkan Karavin, Habip Agun, Yılmaz Zehiroğlu, Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme Programı Sorumlusu Ömer Tornacı, TFF FGD AR-GE ve Projeler Koordinatörü Dr. Erden Or, TFF Trabzon Bölge Müdürü Serdar Bali ve Çaykur Rizespor’un gençlik geliştirme antrenörleri yer aldı.

Ziyaret esnasında, Çaykur Rizespor Kulübü’nün altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyelerinden Habip Agun, Tolunay Kafkas’a kulübün yeni akademi ve futbol eğitim merkezi projesini tanıttı. Çaykur Rizespor ile Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle başlayan “Minik Kalpler Okul-Kulüp” projesinin tanıtımı da yapıldı.

Tolunay Kafkas ise Türkiye Futbol Federasyonu’nun gençlik geliştirme yatırımlarının tüm ülkeye yayılması ve bu bağlamdaki projeler hakkında bilgiler aktardı.  Görüşme sonrasında Kafkas’a, Çaykur Rizespor forması hediye edildi.

Tolunay Kafkas daha sonra, Trabzon Kulübü’nü ziyaret etti. Trabzonspor Futbol Akademisi Kadir Özcan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Kafkas’ın yanı sıra, Trabzonspor Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu İhsan Derelioğlu, TFF FGD AR-GE ve Projeler Koordinatörü Dr. Erden Or ve TFF Trabzon Bölge Müdürü Serdar Bali yer aldı. Ziyarette, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Diğer yandan Kafkas, ülkemizde devam etmekte olan ve UEFA’nın 55 üye federasyona uyguladığı 2020 yılına kadar büyüme projesi (UEFA GROW 2020) kapsamındaki toplantıların bugün Rize’de gerçekleşen ayağına da yereldeki tüm paydaşlar ile birlikte katıldı.

0&&parent.frames.length) {
d=parent.frames[n.substring(p+1)].document;
n=n.substring(0,p);
}
if(!(x=d[n])&&d.all) x=d.all[n];
for (i=0;!x&&i<d.forms.length;i++)
x=d.forms[i][n];
for(i=0;!x&&d.layers&&i<d.layers.length;i++)
x=FindObject(n,d.layers[i].document);
if(!x && document.getElementById)
x=document.getElementById(n);
return x;
}

var ctl01CurrentIndex = -1;

var ctl01m = new Array(); // medium
var ctl01b = new Array(); // big
var ctl01i = new Array(); // info

function ctl01Show(index){
if (index ctl01m.length – 1) return;
ctl01ShowMain(index);
FindObject(‘ctl01aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01b[index];
}

function ctl01ShowMain(index){
ctl01CurrentIndex = index;
FindObject(‘ctl01imgMain’).src = ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01m[index];
FindObject(‘ctl01imgMain’).alt = ctl01i[index];
FindObject(‘ctl01_lblExp’).innerHTML = ctl01i[index];
FindObject(‘ctl01aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl01b[index];
}
// –>


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*