Türk Futbolunun geleceği için büyük buluşma

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, profesyonel liglerde görev yapan teknik adamlarla bir araya geliyor.

Türkiye Futbol Direktörlüğü tarafından, yürütülmekte olan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak ve tüm seviyelerde görev yapan teknik adamların yaşadıkları sorunlar ile çözüm önerilerini paylaşmak üzere 8-10 Ocak 2014 tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Hotel Belek’te bir dizi toplantı düzenlenmiştir.
 
Türkiye Futbol Direktörlüğü’nde teknik, idari ve bilimsel konularda görev alan yetkililerin de katılacağı toplantılarda, Spor Toto Süper Lig’de görev yapan 18, PTT 1. Lig’de 19, Spor Toto 2 ve 3. Lig’de ise 90 teknik adamın yanı sıra Coca-Cola Elit Akademi Ligi’nde görev yapan akademi direktörleri Türkiye Futbol Direktörü (TFD) Sayın Fatih Terim ile ayrı gruplar halinde bir araya gelerek, Türk futbolunun geleceğine yön verecek konuları tartışacak, görüş ve önerilerini paylaşma fırsatı bulacaklardır.

TFD Fatih Terim, Antalya’da bulunduğu sürede ayrıca yeni bir uygulama şeklinde düzenli olarak belli dönemlerde yapılacak olan PTT 1.Lig Karması ile Spor Toto 2. Lig Karması müsabakalarını da takip ederek milli takımlara yeni yetenekler kazandırmayla ilgili çalışmalara da yön verecektir.

TOPLANTILARIN  PROGRAMI

8 Ocak 2014 Çarşamba
10.30 Spor Toto Süper Lig Teknik Sorumluları

9 Ocak 2014 Perşembe
10.30 PTT 1. Lig Teknik Sorumluları
14.00 Coca-Cola Elit Akademi Ligi Teknik Sorumluları

10 Ocak 2014 Cuma
10.30 Spor Toto 2. Lig Teknik Sorumluları
14.30 Spor Toto 3. Lig Teknik Sorumluları

 


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*