Türkiye-Andorra maçı biletleri TFF.ORG’dan satışa çıktı

A Milli Takımımızın, 6 Eylül Cuma günü Kayseri’de Andorra ile oynayacağı 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu maçının biletleri TFF.ORG’dan satışa çıktı.

Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu’nda saat 21.00’de başlayacak mücadelenin biletleri; 1. kategori 30, 2. kategori 20 ve 3. kategori 10 TL’den satışa sunuldu. Futbolseverlere biletleri Sürat Kargo güvencesi ile ücretsiz ulaştırılacak.

Engelli futbolseverlerin biletleri

Engelli seyircilerimiz ile gazilerimiz, biletlerini bir gün önce, kapasite ile sınırlı olmak üzere stadyum gişelerinden teslim alabilecekler.

Engelli seyircilerimiz ile gazilerimizin, kimlik kartı fotokopilerini (Engelli seyircilerimiz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan; gazilerimiz ise, Emekli Sandığı’ndan aldıkları kimlik kartının fotokopisini, varsa refakatçiler de kendi kimlik fotokopilerini) yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Yürümekte ve ayakta durmakta zorluk çeken engelli futbolseverlerimizin biletlerini ise refakatçileri, kimlik fotokopilerini gişe yetkilisine ibra ederek alabilecek.
Müsabaka günü stada girişlerde bilet kontrolü ile birlikte kimlik kontrolü de yapılacağından, müsabaka öncesi alınan bu biletler, kimlik bilgilerini yazdıran engelli seyircilerimiz, refakatçileri ve gazilerimizin dışında başka kişiler tarafından kullanılamayacak.

Bilet almak için tıklayınız…


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*