U14 Türkiye Şampiyonası’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor şampiyon oldu

2018-2019 sezonu U14 Türkiye Şampiyonası’nda Kastamonu’da oynanan final müsabakaları sonucunda Manisa Büyükşehir Belediyespor şampiyon oldu.

U14 kategorisine 74 ilden 1700 takım arasında illerde dereceye giren 126 takımın katılımı ile 23 Mayıs 2019 tarihinde başlayan şampiyona, 7-8 Temmuz 2019 tarihlerinde Kastamonu’da oynanan yarı final ve final müsabakaları ile sonuçlandı.

Kastamonu Gazi Stadyumu’nda oynanan Manisa Büyükşehir Belediyespor – Sakaryaspor A.Ş. final müsabakasını 5-0 kazanan Manisa Büyükşehir Belediyespor Türkiye birincisi olurken, Sakaryaspor A.Ş. Türkiye ikincisi oldu. Üçüncülük müsabakasında ise Batman Teiaş Spor kulübünü 4-0 yenen Trabzon Hekimoğlu Doğanspor üçüncü oldu.

Kastamonu’da düzenlenen organizasyona katkıları nedeniyle Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak’a, Kastamonu ASKF Başkanı Adem Keloğlu’na,  Kastamonu Futbol İl Temsilcisi Serdar Akın Badioğlu’na, İl Hakem Kurulu Başkanı Bahri Beytekin’e TFF’nin hazırlamış olduğu teşekkür plaketleri TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez tarafından verildi.

Ali Düşmez kupa töreni öncesi yaptığı konuşmada, 1700 takım arasında ilk dörde giren finalist takımların yönetici, antrenör ve futbolcularını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Futbolcu ailelerine ve antrenörlere de seslenen Düşmez “Çocuklarınızın önce iyi bir insan, başarılı, çalışkan, değerlere saygılı, ahlaklı birer birey olması için çaba göstermenizi, futbolcu olarak da arkadaşlarıyla uyumlu, rakibine saygılı, fair play felsefesine uygun yetişmeleri için gayret göstermenizi bekliyoruz” dedi.

Dereceye giren 4 takıma kupa ve madalyaları, önceki dönemlerde İçişleri ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı görevlerinde bulunan Murat Başeskioğlu, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan ve Kastamonu ASKF Başkanı Adem Keloğlu tarafından törenle verildi.

0&&parent.frames.length) {
d=parent.frames[n.substring(p+1)].document;
n=n.substring(0,p);
}
if(!(x=d[n])&&d.all) x=d.all[n];
for (i=0;!x&&i<d.forms.length;i++)
x=d.forms[i][n];
for(i=0;!x&&d.layers&&i<d.layers.length;i++)
x=FindObject(n,d.layers[i].document);
if(!x && document.getElementById)
x=document.getElementById(n);
return x;
}

var ctl02CurrentIndex = -1;

var ctl02m = new Array(); // medium
var ctl02b = new Array(); // big
var ctl02i = new Array(); // info

function ctl02Show(index){
if (index ctl02m.length – 1) return;
ctl02ShowMain(index);
FindObject(‘ctl02aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl02b[index];
}

function ctl02ShowMain(index){
ctl02CurrentIndex = index;
FindObject(‘ctl02imgMain’).src = ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl02m[index];
FindObject(‘ctl02imgMain’).alt = ctl02i[index];
FindObject(‘ctl00_MPane_m_470_2567_ctnr_m_470_2567_ctl00_ctl02_lblExp’).innerHTML = ctl02i[index];
FindObject(‘ctl02aImg’).href= ‘/Resources/TFF/FileGallery/’ + ctl02b[index];
}
// –>


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*