U17 Kız Millerin, Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu

U17 Kız Milli Takımımızın, 1-7 Ekim 2017 tarihleri arasında Estonya’da katılacağı 2017-18 UEFA U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu belli oldu.

U17 Kız Milli Takımı, 26 Eylül 2017 Salı günü Beykoz-Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde bir araya gelecek ve 29 Eylül 2017 gününe kadar hazırlıklarını burada sürdürecek. U17 Kız Milliler, 29 Eylül’de ise eleme turu maçları için Estonya’nın başkenti Tallinn’e gidecek.

U17 Kız Milli Takımı, 2017-18 UEFA U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 7. Grup’ta ev sahibi Estonya’nın yanı sıra, Çek Cumhuriyeti ve Hollanda ile mücadele edecek. 44 takımın, 4’erli olarak 11 gruba ayrıldığı 2017-18 UEFA U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu’nda, gruplarını ilk iki sırada bitiren ekipler ile en iyi 5 grup üçüncüsü, Elit Tur’a yükselecek.

Teknik direktör Necla Güngör Kırağası yönetimindeki U17 Kız Milli Takımı’nın 2017-18 UEFA U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Sude Nur Sözüdoğru

Horozkent Spor

Kaleci

10.06.2002

Simge Cam

Geçit Belediyespor

Kaleci

22.11.2001

Senem Pınar Özer

Beşiktaş A.Ş.

Kaleci

31.01.2001

Aze Sude Sayın

Dudullu

Defans

10.11.2001

Didem Dülber

Fomget Gençlik ve Spor

Defans

21.03.2002

Ferda İpek Çevik

Dudullu

Defans

14.05.2001

Havane Dilbe

Horozkent Spor

Defans

08.03.2001

İlayda Ekmekçi

Fomget Gençlik ve Spor

Defans

27.04.2001

Selin Türkoğlu

Karadeniz Ereğli Belediye Spor

Defans

03.01.2002

Selin Akgün

FC Köln

Defans

10.07.2002

Büşra Kuru

FC Speyer 09

Orta Saha

24.10.2001

Elif Keskin

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

12.01.2002

Şehriban Dülek

Pendik Çamlık Spor

Orta Saha

02.02.2001

Dilan Yeşim Taşkın

SKN Frauen

Orta Saha

17.10.2001

Rabia Nur Yılmaz

Fomget Gençlik ve Spor

Orta Saha

12.04.2001

Dilara Anna Aleyna Lüpges

VFL Borussia Mönchengladbach

Orta Saha

11.04.2001

Tülay Karaalioğlu

Giresun Sanayi Spor

Orta Saha

17.10.2001

İrem Yılmaz

Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi ve Gençlik Spor

Orta Saha

16.03.2001

Rabiya İsgi

Horozkent Spor

Orta Saha

13.10.2002

Shirin Susanne Fırat

Grasshopper Club Zürich

Orta Saha

13.08.2002

Miray Işık

Holstein Kiel

Orta Saha

30.11.2002

Benan Altıntaş

Fomget Gençlik ve Spor

Forvet

10.11.2001

Melike Öztürk

İncirliova Belediyespor

Forvet

01.04.2001

Ece Tekmen

Kocaeli Harb-İş Spor

Forvet

23.02.2002

2017-18 UEFA U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu Maç Programı:

Tarih-Saat

Takım

Skor

Takım

Stat – Yer

01.10.2017-13.00 TSİ

Türkiye

Hollanda

Kadrioru Staadion-Tallinn

01.10.2017-16.00 TSİ

Çek Cum.

Estonya

A.Le Coq Arena-Tallinn

04.10.2017-16.00 TSİ

Çek Cum.

Türkiye

Kadrioru Staadion-Tallinn

04.10.2017-19.00 TSİ

Hollanda

Estonya

A.Le Coq Arena-Tallinn

07.10.2017-16.00 TSİ

Hollanda

Çek Cum.

Kadrioru Staadion-Tallinn

07.10.2017-16.00 TSİ

Estonya

Türkiye

A.Le Coq Arena-Tallinn


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*