U17 Milli Takımı’nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U17 Milli Takımımızın 14 – 20 Ağustos 2018 tarihlerinde Ukrayna’da düzenlenecek olan Viktor Bannikov Turnuvası’na katılacak aday kadrosu açıklandı.

B Grubunda sırasıyla Letonya, İsrail ve Beyaz Rusya ile karşılaşacak millilerde aday kadroya davet edilen oyuncular, 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 18:00’de Riva TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

U17 Milli Takımı’nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Arda Özçimen (Göztepe A.Ş.), Evra Saner Gülal (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa A.Ş.), Emirhan Çetinbaş (Bursaspor), Gürkan Başkan (Fenerbahçe A.Ş.), Kemal Bayrak (Fenerbahçe A.Ş.), Melih Çalışkan (Altınordu A.Ş.), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Rahmi Salih Kaya (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Batın Özdemir (Fenerbahçe A.Ş.), Berke Avaz (Beşiktaş A.Ş.) Ferhat Çoğalan (LOSC Lille), Halil İbrahim Sevinç (Antalyaspor A.Ş.), Mustafa Kapı (Galatasaray A.Ş.), Polat Abay (Altınordu A.Ş.), Tayfun Tatlı (Altınordu A.Ş.)

Forvet:
Ahmet Emir Özbay (Beşiktaş A.Ş.), Ali Akman (Bursaspor), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe A.Ş.), Salih Kavrazlı (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Turhan Sofuoğlu

Viktor Bannikov Turnuvası Programı:

Tarih – Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

15.08.2018 – 18:00

TÜRKİYE

LETONYA

Boryspil, Ukrayna

15.08.2018 – 18:00

İSRAİL

BEYAZ RUSYA

Shchaslyve, Ukrayna

15.08.2018 – 18:00

UKRAYNA

SLOVAKYA

Bannikov, Ukrayna

15.08.2018 – 18:00

LİTVANYA

GÜRCİSTAN

Obukhiv, Ukrayna

16.08.2018 – 18:00

İSRAİL

TÜRKİYE

Boryspil, Ukrayna

16.08.2018 – 18:00

BEYAZ RUSYA

LETONYA

Shchaslyve, Ukrayna

16.08.2018 – 18:00

UKRAYNA

LİTVANYA

Bannikov, Ukrayna

16.08.2018 – 18:00

GÜRCİSTAN

SLOVAKYA

Obukhiv, Ukrayna

18.08.2018 – 18:00

BEYAZ RUSYA

TÜRKİYE

Boryspil, Ukrayna

18.08.2018 – 18:00

LETONYA

İSRAİL

Shchaslyve, Ukrayna

18.08.2018 – 18:00

GÜRCİSTAN

UKRAYNA

Bannikov, Ukrayna

18.08.2018 – 18:00

SLOVAKYA

LİTVANYA

Obukhiv, Ukrayna

19.08.2018 – 15:00

7.lik Maçı

Shchaslyve, Ukrayna

19.08.2018 – 15:00

5.lik Maçı

Boryspil, Ukrayna

19.08.2018 – 15:00

3.lük Maçı

Obukhiv, Ukrayna

19.08.2018 – 17:00

Final

Bannikov, Ukrayna


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*