U18 Milli Takımı,  Slovakia Cup Turnuvası aday kadrosu

U18 Milli Takımımızın, 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Slovakya’da, katılacağı Slovakia Cup Turnuvası aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 19 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 18.00’de, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

Teknik Direktör Vedat İnceefe yönetimindeki U18 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Mehmet Ataberk DADAKDENİZ

Bursaspor

Kaleci

05.08.1999

Mızhat Burak SARI

Çaykur Rizespor A.Ş.

Kaleci

15.08.1999

Recep YEMİŞCİ

Altınordu A.Ş.

Defans

01.01.1999

Yılmaz KILIÇ

Eintracht Frankfurt

Defans

19.03.1999

Ali ÜLGEN

Galatasaray A.Ş.

Defans

10.11.1999

Furkan KORKUT

Galatasaray A.Ş.

Defans

17.01.1999

Batuhan TEKİN

Galatasaray A.Ş.

Defans

27.01.1999

Tayyib Talha SANUÇ

Kardemir Karabükspor

Defans

17.12.1999

Doğukan SİNİK

Antalyaspor A.Ş.

Orta Saha

21.01.1999

Oğulcan SADİROĞLU

Az Alkmaar

Orta Saha

17.04.1999

Burak KAPACAK

Bursaspor

Orta Saha

08.12.1999

Murad Han GÖNEN

Club Brugge

Orta Saha

18.02.1999

Hüseyin Atakan ÜNER

Denizli Futbol A Spor

Orta Saha

16.06.1999

Marlon ÜÇÜNCÜ

FC Stade Rennes

Orta Saha

08.07.1999

Oğuz Kağan GÜÇTEKİN

Fenerbahçe A.Ş.

Orta Saha

06.04.1999

Muhayer OKTAY

Fortuna Düsseldorf

Orta Saha

28.04.1999

Gökay GÜNEY

Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

19.05.1999

Gökay ESER

Göztepe A.Ş.

Orta Saha

01.08.1999

Sergio Barış GUCCİARDO

SC Paderborn 07 e.V

Orta Saha

19.04.1999

Abdülkadir ÖMÜR

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

25.06.1999

Çağrı Yağız YASAK

Bursaspor

Forvet

01.03.1999

Görkem ÇELİK

Dardanelspor A.Ş.

Forvet

01.02.1999

Grup (A)

Grup (B)

Türkiye

Slovakya

Rusya

USA

Çek Cumhuriyeti

Macaristan

İrlanda Cumhuriyeti

Belarus

Maç Programı

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stadyum

24.04.2017-12.00 TSİ

Slovakya

Belarus

Jaslovske Bohunice

24.04.2017-16.00 TSİ

Macaristan

USA

Jaslovske Bohunice

24.04.2017-12.00 TSİ

Rusya

Türkiye

Modranka

24.04.2017-16.00 TSİ

İrlanda Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti

Modranka

25.04.2017-12.00 TSİ

Slovakya

Macaristan

Cernevik

25.04.2017-16.00 TSİ

USA

Belarus

Cernevik

25.04.2017-12.00 TSİ

Rusya

İrlanda Cumhuriyeti

Dunajska Luzna

25.04.2017-16.00 TSİ

Çek Cumhuriyeti

Türkiye

Dunajska Luzna

27.04.2017-12.00 TSİ

USA

Slovakya

Jaslovske Bohunice

27.04.2017-12.00 TSİ

Belarus

Macaristan

Cernevik

27.04.2017-12.00 TSİ

Çek Cumhuriyeti

Rusya

Modranka

27.04.2017-12.00 TSİ

Türkiye

İrlanda Cumhuriyeti

Dunajska Luzna

28.04.2017-12.00 TSİ

(A) Grubu 4.sü – (B) Grubu 4.sü (7.lik maçı)

Modranka

28.04.2017-12.00 TSİ

(A) Grubu 3.sü – (B) Grubu 3.sü (5.lik maçı)

Cernevik

28.04.2017-12.00 TSİ

(A) Grubu 2.si – (B) Grubu 2.si (3.lük maçı)

Jaslovske Bohunice

28.04.2017-16.00 TSİ

(A) Grubu 1.si – (B) Grubu 1.si (Final Maçı)

Jaslovske Bohunice

Seyahat Programı

23.04.2017 İstanbul – Viyana TK1883 Saat: 08.10 / 09.35

29.04.2017 Viyana – İstanbul TK1886 Saat: 14.10 / 17.25


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*