U18 Milliler yarın Kazakistan ile karşılaşacak

U18 Milli Takımımız, Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenen Valentin Granatkin Turnuvası’ndaki üçüncü ve son grup maçında yarın Kazakistan ile karşılaşacak. Sports & Concerts Complex’te oynanacak karşılaşma TSİ 10.00’da başlayacak.

Millilerimiz, turnuvadaki ilk maçında Finlandiya’ya 2-1, ikinci maçında ise İran’a 3-1 mağlup olmuştu.

Teknik Direktör Hakan Tecimer yönetimindeki U18 Milli Takımımızın aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Doğum Tarihi

Mevkii

Okan KOCUK

Bursaspor

27.07.1995

Kaleci

Süheyl ÇETİN

Bursaspor

22.06.1995

Defans

Ozan TUFAN

Bursaspor

23.03.1995

Defans

Ümit KARAAL

Beşiktaş A.Ş.

15.08.1995

Defans

Tugay KAYA

Beşiktaş A.Ş.

27.01.1995

Defans

Atabey ÇİÇEK

Gençlerbirliği

24.07.1995

Forvet

İrfan Can KAHVECİ

Gençlerbirliği

15.07.1995

Orta Saha

Nuri Fatih AYDIN

Eskişehirspor

01.01.1995

Orta Saha

Hüseyin RÜZGAR

Fenerbahçe A.Ş.

10.10.1995

Defans

Murat RÜZGAR

Fenerbahçe A.Ş.

20.01.1995

Defans

Burak AYDIN

Bucaspor

21.04.1995

Forvet

Oğul Can AKTAŞ

Bucaspor

22.09.1995

Orta Saha

Onur YILMAZ

Bucaspor

27.03.1995

Defans

Berkant TAŞKIRAN

Bucaspor

10.05.1995

Orta Saha

Murat DEMİR

Manisaspor

14.06.1995

Kaleci

Hasan AYAROĞLU

MKE Ankaragücü

22.03.1995

Orta Saha

Vedat BORA

Gebzespor

27.01.1995

Orta Saha

Arif EKİN

FC Augsburg

14.09.1995

Orta Saha

Kemal RÜZGAR

Bayer 04 Leverkusen

20.06.1995

Orta Saha

Fırat TUNCER

1.FC Köln

25.02.1995

Defans

Valentin Granatkin Turnuvası grupları ve maç takvimi:

A Grubu

B Grubu

C Grubu

D Grubu

Çek Cumhuriyeti

Rusya

Türkiye

İtalya

Ukrayna

Yunanistan

Finlandiya

Belçika

Azerbaycan

Slovenya

İran

Belarus

Litvanya

Letonya

Kazakistan

Saint Petersburg

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

06.01.2013-10.00 TSİ

Türkiye

1-2

Finlandiya

Sports & Concerts Complex Peterburgsky

08.01.2013-12.15 TSİ

İran

3-1

Türkiye

Sports & Concerts Complex Peterburgsky

10.01.2013-10.00 TSİ

Türkiye

Kazakistan

Sports & Concerts Complex Peterburgsky

11.01.2013

Sıralama maçları ( 2A-2B / 2C-2D / 1C-1D / 1A-1B )

12.01.2013

Sıralama maçları ( 4A-4B / 4C-4D / 3A-3B / 3C-3D )

13.01.2013

Final günü (Tüm takımlar sıralama maçlarına göre son maçlarını oynayacak)

Kafile:

Kafile Başkanı

Süheyl ÖNEN

İdari Görevli

Yıldıray ÇIKIT

Teknik Direktör

Hakan TECİMER

Antrenör

Tamer SİVRİKAYA

Kaleci Antrenörü

Bülent YILMAZ

Fiziksel Performans ve Analiz Antrenörü

Cenk ÖZCAN

Eğitmen

S. Fikret TOYDEMİR

Doktor

Ufuk ŞEKİR

Fizyoterapist

Sinan ELMAS

Masör

Bülent KALLENCİ

Malzemeci

Mustafa GÜLEN


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*