UEFA Pro Lisans Güncelleme Kursu sona erdi

Antalya’nın Side ilçesindeki Xanthe Hotel’de 12 Haziran’dan başlayan UEFA Pro Lisans Güncelleme kursu sona erdi.

Kursun sonunda katılımcılar, Türkiye Futbol Federasyonu’na teşekkür etti. TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e hitaben yapılan yazılı teşekkürde “Kurs sürecinde bizlere verilen üst düzey eğitim, pozitif yaklaşım, kusursuz işleyen organizasyon ve sağlanan tüm kurs imkanları için başta Futbol Federasyonu Başkanı olarak siz olmak üzere TFF Genel Sekreteri Prof.Dr.Emre Alkin, Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas ve emeği geçen tüm TFF çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” denildi. Tüm kursiyerlerin imzası olan metinde ayrıca “Bundan sonraki süreçte futbolumuzu daha ileriye taşımak adına üzerimize düşen her türlü fedakarlığı yapacağımızın da sizler tarafından bilinmesini istiyoruz” ifadeleri yer aldı.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas’ın “Antrenörlük felsefesi ve vizyonu” başlıklı bir sunum yaptığı kursta teknik, beceri, fonksiyonel ve oyun formu çalışmalarını içeren pratik derslerin yanı sıra  liderlik ve iletişim, problem çözme ve karar verme, etkili sunum teknikleri,  maç günü stratejisi, maç analizi, teknik adam medya ilişkisi gibi konularda teorik eğitimler verildi.

Kursa Adnan Şentürk, Ali Rıza Sinan Bayraktar, Celal Kıprızlı, Cem Kanmaz, Eyüp Taş, Hamit Coşkun Yanlı, Hüseyin Kalpar, İbrahim Şurupçu, İbrahim Tolgay Kerimoğlu, İrfan Saraloğlu, İsmail Ertekin, Lemi Çelik, Metin Begüm, Mustafa Reşit Akçay, Nevruz Şerif, Nihat Balan, Orhan Çıkırıkçı, Osman Nuri Işılar, Selahattin Dervent, Servet Bağlar, Şaban Yıldırım ve Vehbi Haluk Bulgurlu kursiyer olarak katıldı.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*