UEFA’dan Ilgaz, Aksoy ve Sarvan’a görev

UEFA’dan, hakem gözlemcileri Murat Ilgaz, Zihni Aksoy ve Oğuz Sarvan’a UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi maçlarında görev verildi.

UEFA Gözlemcisi Murat Ilgaz, Avusturya’nın Salzburg ile Hırvatistan’ın Rijeka takımları arasında 26 Temmuz 2017 Çarşamba günü oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak. Avusturya’nın Salzburg şehrindeki Red Bull Arena’da oynanacak karşılaşma TSİ 19.45’te başlayacak.
        
UEFA Gözlemcisi Zihni Aksoy ise Romanya’nın Astra Giurgi ile Ukrayna’nın Oleksandria takımları arasında 27 Temmuz 2017 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu maçında görev yapacak. Romanya’nın Giurgiu şehrindeki Marin Anastasovici Stadyumu’nda oynanacak maçın başlama saati TSİ 20.30.
      
UEFA Gözlemcisi Oğuz Sarvan da Bulgaristan’ın Botev Plovdiv ile Portekiz’in Maritimo takımları arasında 27 Temmuz 2017 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu maçında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak. Bulgaristan’ın Burgaz şehrindeki Lazur Stadyumu’nda oynanacak müsabaka  TSİ 20.30’da başlayacak.


Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*