Ümit Milli Takım’ın Yunanistan ve Polonya maçları aday kadrosu belli oldu

U21 Ümit Milli Takımımızın, 11 Ekim Cuma akşamı Yunanistan ve 15 Ekim Salı akşamı Polonya ile yapacağı U21 2015 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçlarının aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 7 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 13.00’te Rixos Downtown Hotel Antalya’da toplanacak.

Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki U21 Ümit Milli Takım’ın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Doğum Tarihi

Mevkii

Kamil Ahmet ÇÖREKÇİ

Adana Demirspor

01.02.1992

Defans

Berkay Can DEĞİRMENCİOĞLU

Ankaraspor

12.01.1993

Defans

Kerim KOYUNLU

Beşiktaş A.Ş.

19.11.1993

Orta Saha

Muhammed DEMİRCİ

Beşiktaş A.Ş.

03.01.1995

Orta Saha

Okan ALKAN

Bucaspor

01.10.1992

Defans

Enes ÜNAL

Bursaspor

10.05.1997

Forvet

Musa ÇAĞIRAN

Bursaspor

17.11.1992

Orta Saha

Oğuzhan BERBER

Çaykur Rizespor A.Ş.

10.04.1992

Defans

Sezer ÖZMEN

Çaykur Rizespor A.Ş.

07.07.1992

Defans

Ozan Evrim ÖZENÇ

Denizlispor

07.01.1993

Kaleci

Aytaç KARA

Eskişehirspor

23.03.1993

Orta Saha

Salih UÇAN

Fenerbahçe A.Ş.

06.01.1994

Orta Saha

Ahmet Yılmaz ÇALIK

Gençlerbirliği

26.02.1994

Defans

Uğur ÇİFTÇİ

Gençlerbirliği

04.05.1992

Defans

Engin BEKDEMİR

Kayserispor

07.02.1992

Orta Saha

Emrah BAŞSAN

MP Antalyaspor

17.04.1992

Orta Saha

Ömer Ali ŞAHİNER

Torku Konyaspor

02.01.1992

Forvet

Yusuf ERDOĞAN

Trabzonspor A.Ş.

07.08.1992

Orta Saha

Aykut ÖZER

Eintracht Frankfurt

01.01.1993

Kaleci

Kaan AYHAN

Schalke 04

10.11.1994

Defans

Alpaslan ÖZTÜRK

Standart Liege

16.07.1993

Orta Saha

Antrenman programı:

TARİH

SAAT

ANTRENMAN SAHASI

07.10.2013 Pazartesi

18.00

Antalyaspor Tesisleri

08.10.2013 Salı

10.45 ve 18.00

Antalyaspor Tesisleri

09.10.2013 Çarşamba

18.00

Akdeniz Üniversitesi Stadı

10.10.2013 Perşembe

18.00

GSİM Zeytinköy Sahası

12.10.2013 Cumartesi

12.30

Antalyaspor Tesisleri

13.10.2013 Pazar

18.00

Akdeniz Üniversitesi Stadı

14.10.2013 Pazartesi

18.00

GSİM Zeytinköy Sahası

Maç programı:

Tarih-Saat

1. Takım

2. Takım

Stat

11.10.2013 – 18.30

Türkiye

Yunanistan

Akdeniz Üniversitesi

15.10.2013 – 18.30

Türkiye

Polonya

Akdeniz Üniversitesi




Kaynak :www.tff.org Resmi siteden Alintidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*